690 680 960

Radzyń Podlaski: Koncert gwiazdy lat 80 Francesco Napoli! Mamy dla Was wejściówki (Rozwiązanie konkursu)

Niezwykłe muzyczne wydarzenie odbędzie się 21 czerwca w Radzyniu Podlaskim. Na Dziedzińcu Pałacu Potockich wystąpi gwiazda muzyczna lat 80 Francesco Napoli!

Francesco Napoli, właśc. Francesco Napolitano (ur. 26 lutego 1962 w Neapolu) – włoski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów. Pochodzi ze średnio zamożnej, szlacheckiej rodziny. Jego ojciec zaplanował dla niego karierę prawniczą, jednak syn marzył by zostać muzykiem. Już od najmłodszych lat wykazywał zdolności w grze na gitarze i fortepianie. Karierę rozpoczął w latach 80. w Niemczech, gdzie szybko stał się popularny, dzięki piosenkom wykonywanym w stylu popowym, śpiewanym w języku włoskim.

Polska publiczność poznała Francesco Napoli w roku 1988, kiedy przyjechał do Polski na zaproszenie Organizatorów Festiwalu w Sopocie i od tego czasu regularnie odwiedza nasz kraj, bo jak twierdzi: „Polska publiczność jest najwspanialsza na świecie!”. Jego ostatnia płyta Lady Fantasy sprzedała się w nakładzie 12 milionów egzemplarzy, w 44 krajach.

Oprócz koncertów gwiazd będzie wiele atrakcji towarzyszących imprezie, takich jak place zabaw dla dzieci, ogródek piwny z grillem, konkursy z nagrodami (w planach losowanie wycieczki) i wiele innych.

Wystąpią:

AN DREO & KARINA (Al Bano & Romina Power Cover)

Nowatorskie brzmienie nieco już zapomnianych utworów super gwiazdy San Remo lat 80-tych Al Bano & Romina Power, w połączeniu z unikalną energią artystów wyniosły An Dreo & Karina na sam szczyt dając zwycięstwo w Europejskim Festiwalu Coverów w 2008 roku AN DREO & KARINA mają na swoim koncie trzy płyty z największymi hitami Al Bano & Romina Power.


W sierpniu 2010 roku z okazji 10-cio lecia powstania An Dreo & Karina do sklepów trafiła płyta pt.„Sempre, Sempre” z największymi przebojami Al Bano & Romina Power w odświeżonych aranżacjach duetu.

AN DREO & KARINA wraz z muzykami zostali zaproszeni do zagrania wspólnego koncertu z Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego na Festiwalu Kultury Włoskiej w Zamościu. Koncert został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i dziennikarzy muzycznych Artyści mają na swoim koncie setki koncertów w Polsce i na świecie. Duet występował na scenach m.in. : USA, Malty, Czech, Słowacji i wielu innych.

ABBA like ABBA

Każdy koncert to wierne odzwierciedlenie oryginalnej ABBY. ABBA like ABBA występuje w strojach stylizowanych na Szwedzkim oryginale. Ich aranżacje są jak najbardziej zbliżone do oryginału, a cały koncert, włącznie z układami choreograficznymi oraz prowadzenie koncertu, jest ściśle oparte na scenariuszu stworzonym na podstawie wnikliwych obserwacji rożnych materiałów koncertowych ABBY.

Dla naszych Czytelników mamy 10 pojedynczych wejściówek na koncert! Co zrobić aby je dostać? Należy umieścić komentarz poniżej z odpowiedzią na pytanie – Dlaczego lubisz muzykę lat 80-tych? Ze wszystkich odpowiedzi wybierzemy 10 osób której otrzymają wejściówki na koncert!

WEJŚCIÓWKI NA KONCERT OTRZYMUJĄ

Bella Italia
Solejuk
Aladeen
kukuryk wojciech
grzechol
Marcin
Magdalena
evelinda
Boston
mrówek

Gratulujemy wygranej i zapraszamy po wejściówki do naszej redakcji (ul. Tomasza Zana 11A 20-601 Lublin) dzisiaj od godziny 10. Wejściówki będą czekały do odbioru przez cały dzień do godz 16 ! Warunkiem odbioru będzie podanie swojego nicka z komentarza lub podanego w komentarzu maila. Szczegóły wysłaliśmy na maila widocznego w Waszych komentarzach.

2015-06-11 19:28:32
(fot. mat. organizatora)

25 komentarzy

  1. Czy ta jedna (psychiczna )osoba która tu napisała większość komentarzy pod kilkoma nickami mogła by już zakończyć ? bo to żałośne

  2. Francesco Naploi w niedziele niejedno ucho swą pieśnią zadowoli…włoskie nuty i frazy są dla odbiorcy miłe i przyjemne….będzie radowanie wzajemne. Bo Polak i Włoch dwa bratanki i do pizzy i do śpiewanki ! ;))

  3. Francesco Napoli reprezentuje epokę w której śpiewało się piosenki z melodią i słowami – dlatego stały się ponadczasowe i skutecznie konkurują z okrzykami wydawanymi niekoniecznie w takt dźwięków które tylko umownie można nazwać muzyką. 🙂

  4. No czy te rytmy były takie wspaniałe to raczej kwestia gustu muzycznego. Jak dla mnie takie lelum polelum, ale fakt, może się podobać. To taka muza niezobowiązująca, ale przy dobrym nastroju można się pokiwać, szczególnie jak sobie wyobrazimy jakiegoś apetycznego Włocha….
    Z miłą chęcią przypomniałabym sobie na żywo tamte klimaty i odkurzyła młodzieńcze wspomnienia z pobytu w słonecznej Italii.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…