Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Puścił kupon w lubelskim centrum handlowym, liczby wybrała maszyna. Został milionerem

Druga w tym roku milionowa wygrana w Eurojackpot padła na terenie Lublina. Szczęśliwiec zaufał losowi grając na chybił trafił.

W Lublinie padła kolejna wysoka wygrana w grach liczbowych. Tym razem chodzi o Eurojackpot. Z jednej strony daleko jej do rekordu, jaki padł kilka lat temu w Lotto, kiedy to szczęśliwiec zgarnął blisko 24 miliony złotych, z drugiej jednak właściciel kuponu również został milionerem.

Szczęśliwy gracz zakupił zakład w miniony piątek w kolekturze przy ul. Turystycznej 1, czyli w centrum handlowym E’Leclerc. Zaufał losowi gdyż zagrał na chybił trafił. To przyniosło mu wygraną II stopnia wynoszącą dokładnie 1 110 795,10 zł.

To już druga milionowa wygrana w Eurojackpot na terenie Lublina. Wiosną jeden z klientów osiedlowego sklepu przy ul. Daszyńskiego samodzielnie typując liczby zgarnął blisko 1,3 mln złotych.

10 komentarzy

  1. Zostanie mu niecałe 900 tysi więc milionerem już nie będzie.

  2. totto jest legalnym odpowiednikiem benklarza

  3. Pdajcie jak się nazywa i gdzie mieszka

  4. Współczuję tej osobie, jak się rodzina i znajomi dowiedzą to nie będzie lekko…
    Lepiej się nie ujawniaj, wpłać na lokatę 7% i będziesz dostawał 4725 zł miesięcznie kieszonkowego.

  5. Z jednej strony niecały milion to dużo z drugiej nie.
    Kupiłbym sobie mieszkanie, albo postawił mały dom dla singla i nie było by kasy.

  6. prawda jest taka ze nawet nie wiem czy kupia dom w Lublinie ,mieszanie tak i jeszcze na auto starczy ,zalezy kim jest szczesliwiec,czy ma dzieci czy kawaler,wiec z tym pisaniem ze bedzie milionerem to przesada

Dodaj komentarz