690 680 960

Puławy: Zderzenie peugeota z bmw. Dziecko trafiło do szpitala

Dzisiaj po południu w Puławach zderzyły się dwa samochody osobowe. Choć było to typowe najechanie na tył, podróżujące jednym z aut dziecko doznało obrażeń ciała i pozostaje w szpitalu.

Do wypadku doszło w sobotę o godzinie 13:15 na ulicy Partyzantów w Puławach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący bmw, jadąc od strony centrum w kierunku dworca PKP, dostrzegł przechodzące przez jezdnię osoby. Gdy zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, wtedy w tył jego auta uderzył peugeot.

Kierujący nim młody mężczyzna, widząc zatrzymujące się auto, nie zdołał zahamować. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Do szpitala przetransportowano dziecko, które podróżowało bmw.

Po badaniach okazało się, że chłopiec doznał urazu kręgów szyjnych a także wstrząśnienia mózgu. Malec pozostał w szpitalu. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad godzinę w ciągu drogi wojewódzkiej nr 824 występowały utrudnienia w ruchu.

Puławy: Zderzenie peugeota z bmw. Dziecko trafiło do szpitala
Puławy: Zderzenie peugeota z bmw. Dziecko trafiło do szpitala
(RS, fot. nadesłane – Rafał)
2015-09-26 19:17:51

3 komentarze

  1. Widząc przed sobą BMW młody kierowca zapewne siedział mu na ogonie i nie spodziewał się takiej uprzejmości. Wszystko przez stereotypy. Gdzie Bob?

  2. No i niech mi nikt nie mówi że ci z BMW uprzejmości i kultury jazdy nie znają..;)

  3. peugeot ? pewnie mu sfożeń pęknoł i koło odpadło … znowu… ile jeszcze istnien zniknie przez te france…

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas