Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Puławy: Prowadził auto po narkotykach. Wpadł po pościgu

Puławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który niemal doprowadził do wypadku, na jednym ze skrzyżowań w Puławach. 25-latek został zatrzymany po pościgu, był pod wpływem narkotyków.

Wczoraj przed północą puławscy policjanci zauważyli auto marki Volkswagen, którego kierowca z dużą prędkością przejechał przez skrzyżowanie ul. Piaskowej z ul. Piłsudskiego na czerwonym świetle. Podczas tego manewru auto o mało nie zderzyło się się innym pojazdami.

– Kilkaset metrów dalej po pościgu kierujący volkswagenem został zatrzymany. Okazał się nim 25-latek, mieszkaniec gm. Nałęczów. W trakcie kontroli mężczyzna był bardzo pobudzony, usiłował chować jakieś rzeczy – informuje kom. Marcin Koper z puławskiej Policji.

Mundurowi podczas przeszukania znaleźli woreczek z marihuaną. Postanowili więc przebadać 25-latka na testerze narkotykowym.

– Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających, do czego przyznał się mundurowym. Policjanci zatrzymali już prawo jazdy kierowcy – dodaje kom. Marcin Koper.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, teraz grozi mu wysoka kary grzywny oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

2016-07-04 12:34:50
(fot. ilustr. pixabay.com)

10 komentarzy

 1. Marihuana to nie narkotyk !!!

  • ale marinuna już jest….

  • bonononononono

   exactly a jesli jest narkotykiem to jest nim rowniez rumianek ,herbata,kawa,narkotyk to cos wytworzonego sztucznie przez czleka,a to rosnie sobie w sposob naturalny,BÓG widocznie tego chcial

 2. Sto dwunasty niedorzecznik prasowy

  Rodzice zapłacą grzywnę, a posadzić go nie posadzą – nie za bardzo mają gdzie, bo „odsiadkownie” zapełnione ponad unijne normy wypełnienia cel.

 3. piękne zdjęcie

  • właśnie miałem pisać to samo, piękna kompozycja, doświetlenie, ostrość, kontrast, barwy nie przesycone, mistrzostwo 😀

 4. „W trakcie kontroli mężczyzna był bardzo pobudzony” i zdjecie maryski napewno po tym nie po jakiejs amfie czy czyms innym

 5. Pobudzenie i trawa? Coś tu nie pasuje. Mogli jeszcze napisać co to były za substancje po których jechał.

  • Dokładnie! Miał przy sobie trawke, ale jesli był pobudzony to sie naćpał, a nie najarał.

 6. aż zapachniało ze zdjęcia 😀

Z kraju

Polityka i społeczeństwo