58 komentarzy

 1. Widziałem ostatnio jak ludzie czekaja na egzamin na prawo jazdy ” B” wygladaja tak jak by miało zależeć od tego ich życie sa przerażeni jak by to był sąd ostateczny. Gratuluje tym co wogole wymyślili te egzaminy. I tym co teraz piszą że to wina „warunków na drodze” Znam dziewczyne co dwa (2) lata jezidzi bez prawka i żadnych problemów z tymi warunkami nie ma. Więc daje do myślenia że nie musiała przeżywać tego „sądu ostatecznego” i ze ma za przeproszeniem to „500” gdzies. Kieruje caly czas bez stresu.

  EGZAMIN 2000 tys. Mandat za brak 500zl Mozliwość że zostanie ktoś zatrzymany (z cb) 10%

  Panie „piekarz” Drogi jak na nasze warunki i pojazdy w „UE” sa dobre. (Po autostradach sypia nawet jak czarna jest i ma niby być mróz) A taka dróżka to pikuś. Bo jak z Lublina do Berlina się jeździ to ciężko żeby dwu pasmówką nie jechać. Coś nie pasuje to zapraszam na Ukraine tam sobie Pan może ponarzekać jak Pan z tym chlebem by jeździł bo by sie ten stary „tranzit” w pół złamał. (może zacznijmy od pożądnego przegladu busa)

 2. Guli przecież możesz jeździć przez Niedzwice do lublina i po problemie…

 3. Guli, wójt nie ma nic do tej drogi. To jest droga powiatowa zarządzana i utrzymywana przez Starostwo powiatowe w Lublinie. Poza tym wszystko się zgadza.

 4. A może wreszcie wezmą się za osobę odpowiedzialną za utrzymanie drogi… odcinek z Żabiej Woli do Strzyżewic posypany tylko w okolicy niektórych skrzyżowań. Potrzeba większej tragedii, żeby ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy? Oczywiście najlepiej napisać, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków….

 5. no i co teraz?
  kiedy będzie tak, że najpierw plac poślizgowy i pozostałe elementy przygotowujące do jazdy nim się wyruszy „na miasto” a nie wkuwanie, że najważniejsze jest by machać głową na egzaminie co by egzaminator uważał, że panujemy nad sytuacją?
  mój kraj taki piękny

 6. Kochani Państwo, jak czytam Wasze komentarze to brakuje słów; jestem uczniem Pana Instruktora który miał wypadek i powiem szczerze, że ten Człowiek to wpsniały Instruktor jakiego spotkałem; dużo się od niego nauczyłem i wiele mu zawdzięczam.W tym miejscu trzeba dziękować Bogu, że Instruktor i uczeń przeżyli, a nie beznadziejnie komentować. Życzę co nie którym rozsądku w umieszczaniu komentarzy i szacunku do tych którzy uczą się jeźdźić i do samych instruktorów.

 7. Widzę że wszyscy którzy już zdali prawo jazdy potrafią tylko gadać na L a przecież kiedyś tak samo zaczynali;-/ to nie jedyny wypadek wczoraj przez tą pogode i te warunki więc nie ma co oceniać nikogo…Sam mam prawo jazdy kilka lat i wiem że staż za kierownica nie ma nic do gadania z warunkami na drodze…pomyślcie trochę zanim kogoś ocenicie bo może ktoś to teraz zdaje prawko to czyta i myśli że wszyscy kierowcy będą przeciwko L..sam stres wykładami,jazdami,testami i egzaminem im wystarczy! pozdrawiam

 8. TEŻ KILKA lat temu mialam przyjemnosc jezdzic w tym osrodku szkolenia, instruktor jest bardzo dobrym kierowcą i swietnie mnie wyszkolil, a tu nie jest wina jej czy jego, po prostu.. kazdy moze wpaść w poślizg nawet najlepsi kierowcy a własnie w tym momencie jechał z naprzeciwka samochów. A POZA TYM WŁAŚNIE.. WSZYSCY ZACZYNALISMY OD NAUKI JAZDY!!!!! i każdy napewno mial jakies niefortunne kolizje etc, także nie osądzajcie pochopnie bo nikt nie wie jak było

 9. wiadomo co z instruktorem?

 10. instruktor zmarł dzień po wypadku…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7851zł 0.91%
  • GBP 5.2717zł 0.51%
  • EUR 4.554zł 0.32%
  • CHF 4.1003zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!