Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przyczepa kempingowa stanęła w płomieniach. W środku znaleziono zwłoki mężczyzny

W ustawionej na terenie posesji przyczepie kempingowej spał mężczyzna. Nocą stanęła ona w płomieniach. Życia 64-latka nie udało się uratować.

Pożar na terenie jednej z posesji w miejscowości Biesiadki w gminie Cyców w powiecie łęczyńskim został zauważony w niedzielę przed godziną 4 nad ranem. O wszystkim natychmiast zaalarmowana została straż pożarna.

Jak się okazało, paliła się przyczepa kempingowa. W momencie przyjazdu strażaków, w całości objęta była ona już płomieniami. Po jej ugaszeniu w środku natrafiono na zwęglone zwłoki.

Dalsze czynności prowadzili już policjanci oraz prokuratura. Jak ustalono, ofiarą pożaru jest 64-letni mężczyzna. Jego ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Trwa też ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Kłamstwa. Przyczepy nie chodzą i chodzić nie będą więc nie ma możliwości rozwoju nawet gdyby był mróz na dworze, to ona by nie poszła do ognia i w nim nie stanęła

    Przyczepy jak domy nie chodzą więc nie wybierają sobie miejsca gdzie mogą stanąć i się ogrzać.

    Nie wierzcie w to, to ewidentnie wina człowieka i tego, że nie myślą ludzie już w ogóle. Z mitów orz stają korzystać bo smartfony mają jeden z drugim.

    Czekam na finał