Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przewoził rowerem świeżo zerwane konopie. W mieszkaniu w słoikach miał marihuanę (zdjęcia)

Opolscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przewoził rowerem łodygi konopi indyjskich. Co więcej, w mieszkaniu 37-latek posiadał w słoikach marihuanę. Wkrótce jego sprawą zajmie się sąd.

Opolscy policjanci w takcie czynności operacyjnych ustalili, że 37-letni mieszkaniec powiatu może uprawiać konopie indyjskie. Postanowili więc udać się do jednej z miejscowości w gminie Opole Lubelskie, aby sprawdzić posiadane informacje.

Kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, napotkali jadącego rowerem mężczyznę, będącego w ich zainteresowaniu. Jak się okazało, przewoził on na bagażniku rowerowym kurtkę, a w niej ukryte świeżo zerwane rośliny konopi.

Podczas przeszukania w zajmowanym przez mężczyznę mieszkaniu policjanci odnaleźli przechowywany w szklanych słojach susz marihuany o wadze ponad 250 gramów. Część suszonych roślin była już poporcjowana i zapakowana do sprzedaży.

Trudniący się nielegalnym procederem 37-latek został zatrzymany. Zgromadzony materiał wkrótce trafi do prokuratury, a następnie do sądu, przed którym mężczyzna będzie musiał wytłumaczyć się ze swojego postępowania.

Przewoził rowerem świeżo zerwane konopie. W mieszkaniu w słoikach miał marihuanę (zdjęcia)

(fot. Policja Opole Lubelskie)

6 komentarzy

 1. Toż to jakiś lokalny plantator suszu amator…he

 2. Co za chlew, pseudokraj w którym trzeba się tłumaczyć jakimś pajacom w mundurach z hodowania roślinki odurzającej inaczej niż tytoń.

 3. A znaleźli skąd wiózł? Jak go zamkną to się zmarnuje surowiec na czyjejś działce.

 4. Co za straszny i groźny narkoman, jak to dobrze że zostanie odizolowany od uczciwego społeczeństwa, mam nadzieję że akcja będzie nagrodzona awansami i podwyżkami

 5. Przetwory domowe na zimę

 6. To jest dopiero patologia Sprawiedliwości!
  Nikt nie ściga RZĄDU za to, że rozpija naród! Alkohol szkodzi ale daje zyski! więc to taka mała szkoda. Możesz kupić ile tylko Cię stać, o każdej porze, w większości punktów już nie powinni Ci tego podać bo nie wyglądasz dobrze, ale jak chcesz to masz!!! Dopij Się !!! To nic, że w efekcie ludzie rozbijają auta, zabijają rodziny, NAJWAŻNIEJSZE by sprzedawca miał koncesję i płacił podatki. To nic, że codziennie są wypadki spowodowane przez pijanych kierowców, ważny jest bilans budżetowy 🙁
  ….
  Ale taki mini Dealer, który głównie na swój użytek lub dla przyjaciół ma na odsprzedanie …hodował, poniósł tego koszty, za darmo nie odda… Popakował sobie działeczki, by mieć już gotowe…. to jest dopiero NEWS !!! … Pewnie kolega, który pozazdrościł, się wysypał, takim to UOKiK powinien się zająć!
  Q2mać zalegalizujcie to zioło, pozwólcie legalnie wykorzystywać do celów leczniczych a nikt nie będzie się przed wami chował. Powstanie wiele przedsiębiorstw chcących działać w tej dziedzinie i to legalnie … tylko dajcie im szansę.

Z kraju