690 680 960

Przewłoka: Wjechała volkswagenem w motorowerzystę

W czwartek przed południem w miejscowości Przewłoka doszło do zderzenia auta osobowego z motorowerem. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed południem w miejscowości Przewłoka w powiecie parczewskim. Jak ustalili policjanci 61-latka kierująca autem marki Volkswagen Golf uderzyła w motorower kierowany przez 24-latka.

– Mężczyzna wykonywał prawidłowo manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia 24-latek doznał ogólnych potłuczeń. Wymagana była pomoc medyczna. Z ogólnymi obrażeniami został on przewieziony karetką do szpitala – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

– 61-latka za spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym – dodaje mł. asp. Artur Łopacki.

2016-08-11 17:36:10
(fot. Policja Parczew)

12 komentarzy

 1. Takich kolizji będzie coraz więcej, przez to paciarajstwo na rowerach i skiterach bez prawa jazdy plączące się po ulicy!! Jako obywatel z prawem jazdy nie mogę sobie legalnie jeździć innym pojazdem , np. jakimś Chopperem 250-500cm pomimo że mam prawo jazdy innej kategorii od prawie dwudziestu lat , a osoby które w ogóle nie mają zielonego pojęcia o ruchu drogowym jeżdżą bez uprawnień po ulicy. A więc kto stwarzał by większe zagrożenie na jednośladzie, on czy ja??

 2. Wiecie co deiksy i jozefy? Jesteście żałośni.

  • No i czym ty tak znowu zdziwiona – z uwagi na to, że dyżurny Cenzor 112, wycina lub wykropkowuje staropolskie, tradycyjne słowa, należy je wiec zastępować nowszymi odpowiednikami, które jeszcze nie trafiły do spisu zakazanych

 3. Albo i jeszcze starsza jego mać!

 4. Studętkom jezdem to wiem, że...

  Masz rację „deiksie drugi” – dlatego agentka towarzyska, bo stara – chociaż 61 lat, to raczej [] mama.
  O młodszych mówi się: galerianki
  😆

 5. Tak się kończy jak się wykonuje skręt w lewo ze skrajnej prawej strony drogi bez upewnienia się czy nie jest się wyprzedzanym. Jednym słowem kolejny idiota na motorowerku.

  • Najpierw naucz sie czytać ze zrozumieniem, winna baba z golfa, więc nie dyskutuj z faktami

   • Jak nie znasz okoliczności zdarzenia to się nie wypowiadaj, kierowca ponosi winę tylko dla tego że wyprzedzał na podwójnej ciągłej i przed przejściem dla pieszych, natomiast za doprowadzenie do kolizji w 100 % odpowiada kierowca motoroweru.

    • Typowe wieśniackie tłumaczenie…a może kierowca osobówki powinien chwilkę poczekać z wyprzedaniem na skrzyżowaniu ??? Znam to miejsce a drivery z Parczywa powinny nauczyć się jeździć…

  • tak i pewnie jechal 200km/h i pacjentka nie zdazyla go zauwazyc? jednym slowem je….sie w czoło! poczytaj przepisy durniu…

 6. „… kierowca ponosi winę tylko dla tego że wyprzedzał na podwójnej ciągłej i przed przejściem dla pieszych, natomiast za doprowadzenie do kolizji w 100 % odpowiada kierowca motoroweru.” Tom1 ty nie jestes durniem, ty jestes debilem!!

Kursy walut

 • USD 4.1964zł 0.07%
 • GBP 5.213zł 0.19%
 • EUR 4.4902zł 0.11%
 • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas