690 680 960

Przesadzili z prędkością, zapłacili mandaty. Jeden stracił prawo jazdy (zdjęcia)

W ciągu ostatniego weekendu policjanci z tomaszowskiej drogówki zatrzymali dwóch kierowców na drodze krajowej 17, którzy znacząco przekroczyli dozwoloną prędkość jazdy. W obu przypadkach kierujący musieli uiścić mandaty w wysokości 2 tysięcy złotych oraz otrzymali po 14 punktów karnych.

W miniony piątek, na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Lubycza Królewska–Potoki, policjanci z tomaszowskiej drogówki zauważyli kierującego BMW, który pomimo złych warunków atmosferycznych i deszczu, poruszał się z nadmierną prędkością.

Po wykonaniu pomiaru prędkości okazało się, że 36-letni obywatel Ukrainy, kierujący BMW, przekroczył dopuszczalną prędkość o 66 km/h, jadąc z prędkością 156 km/h w obszarze, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych oraz otrzymał 14 punktów karnych.

Następnego dnia, patrol drogówki zatrzymał kierowcę mercedesa do kontroli w Lubyczy Królewskiej. Okazało się, że mężczyzna, również obywatel Ukrainy, przekroczył dopuszczalną prędkość o 70 km/h, poruszając się z prędkością 120 km/h w obszarze zabudowanym. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie otrzymał on mandat w wysokości 2 tysięcy złotych oraz 14 punktów karnych, a dodatkowo został pozbawiony prawa jazdy na trzy miesiące.

Przesadzili z prędkością, zapłacili mandaty. Jeden stracił prawo jazdy (zdjęcia)

Przesadzili z prędkością, zapłacili mandaty. Jeden stracił prawo jazdy (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

Jeden komentarz

  1. Czytają to ciężko zrozumieć zatrzymali kierowcę mercedesa a jechał BMW ?

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.4012zł 0.87%
  • GBP 5.3195zł 0.02%
  • EUR 4.6147zł 0.12%
  • CHF 4.7848zł -0.04%

Polub nas