Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przekroczył „zieloną” granicę i szedł pieszo w głąb kraju

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zatrzymali obywatela Ukrainy. 66-latek przekroczył granicę pieszo i szedł w głąb kraju.

Funkcjonariusze Straży Granicznej w miniony czwartek realizując czynności służbowe w rejonie granicy państwa, zatrzymali w pobliżu miejscowości Myców w powiecie hrubieszowskim, nielegalnego migranta.

– Mężczyzna przekroczył granicę „zieloną” pieszo a następnie przemieszczał się w głąb kraju. Jak ustalili funkcjonariusze, zatrzymanym okazał się 66-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów uprawniających go do legalnego pobytu na terytorium RP – informuje Dariusz Sienicki z NOSG.

Ukrainiec, po przeprowadzeniu czynności administracyjnych, został przekazany ukraińskim służbom granicznym.

2016-12-12 16:54:17
(fot. SG)

5 komentarzy

  1. Świąt nie będzie

    !! DZiADEK MRÓZ ZATRZYMANY !!

  2. Jakim to trzeba być nieszczęśliwym człowiekiem żeby w takim wieku zostawiać wszystko i iść do obcego kraju, Istnieje możliwość że mógł nie mieć nic co mógł by zabrać co jest jeszcze bardziej dramatyczne.

  3. Szkoda człowieka

  4. Przykro czytać że osoba w takim wieku wyruszyła w taką podróż zimą…… może to chory człowiek i nie wiedział co robi.Ludzie piszące komentarze typu poszczuć psami nie macie serca .

    • Bez obrazy ale czego można się spodziewać jak ktoś sam się podpisuje takim (Świński Cycek) nick-iem? Zwykła, ludzka przyzwoitość nakazywałaby (wg mnie) nic nie pisać ale widać niektórzy koniecznie muszą zaistnieć w necie… „zabłysnąć” i tyle.