Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przedłużanie włosów metodą tape on. Jakie efekty możesz uzyskać?

Przedłużanie włosów to kilkugodzinny zabieg, który spektakularnie odmieni Twoją fryzurę. Jakie efekty możesz osiągnąć, wybierając metodę tape on? Jeśli Twoje włosy wolno rosną, są cienkie i mają skłonności do wypadania, nie musisz czekać, aż zgęstnieją i osiągną wymarzoną długość. Skutecznym sposobem na nadanie fryzurze długości i objętości może być zabieg przedłużania.

Przedłużanie włosów metodą tape on — dlaczego warto?

Metoda tape on (kanapkowa) jest obecnie jedną z najdelikatniejszych metod przedłużania i zagęszczania włosów. Bezpieczna i nieinwazyjna pozwala odmienić wygląd fryzury bez szkody dla naturalnych pasm. Jest więc szczególnie polecana kobietom, których włosy są:

  • cienkie,
  • przerzedzone,
  • przesuszone,
  • wolno rosnące,
  • o suchych końcówkach, które powodują wykruszanie się włosów.

Bezpieczeństwo naturalnych włosów nie jest jednak jedynym walorem metody kanapkowej. Dzięki użyciu dopinek umieszczonych na cienkich, przezroczystych taśmach zapewnia ona także w pełni naturalny efekt i niedostrzegalne łączenia. Możesz być więc pewna, że nikt nie zorientuje się, że Twoje długie i gęste włosy nie są dziełem natury.

Przedłużanie tape on — efekty

Jakie efekty możesz osiągnąć, wybierając metodę kanapkową? Zabieg wykonany metodą tape on umożliwia przedłużenie i/lub zagęszczenie włosów. W zależności od pożądanego efektu podczas zabiegu fryzjer wykorzysta od 10 do 30 kanapek. Tylko od Ciebie zależy więc, jaki rezultat osiągniesz.W zależności od swoich preferencji możesz wybrać dopinki o długości:

  • 40 cm (do łopatek). Takie doczepy zapewnią świetny efekt przy zachowaniu maksymalnej wygody;
  • 50 cm (do połowy pasa). 50-centrymetrowe dopinki to dobre rozwiązanie dla miłośniczek długich kobiecych fryzur;
  • 60 cm (do pasa). Pasma 60 cm stanowią idealny wybór dla miłośniczek ekstremalnie długich włosów. Zapewnią spektakularne rezultaty i prawdziwy efekt wow.

Jeśli sięgniesz po naturalne doczepy dedykowane metodzie kanapkowej, będziesz mogła je farbować, suszyć suszarką, kręcić lokówką i prostować prostownicą. Z powodzeniem stworzysz więc wymarzone uczesanie na każdą okazję. Pamiętaj jednak, by nie przesadzać z wysoką temperaturą a przed zabiegiem nałożyć na pasma preparat termoaktywny. Stosując suszarkę, lokówkę i prostownicę stosuj się także do zaleceń w zakresie optymalnej dla dopinek temperatury. Aby zapobiec przesuszaniu dopinek, po każdym myciu nałóż na nie nawilżającą maskę lub odżywkę, a końcówki zabezpiecz pielęgnacyjnym olejkiem.

Źródło: https://besthair.pl/pol_m_WLOSY-Seria-BASIC_Tape-On-Kanapki-241.html

Przedłużanie włosów metodą tape on. Jakie efekty możesz uzyskać?