Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przed policjantami schował się w specjalnej dziurze

Chełmscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 30-latka. Mężczyzna próbował ukryć się przed mundurowymi w dziurze w ścianie, zakrytej zasłoną i regałem.

Chełmscy policjanci od pewnego czasu poszukiwali 30-letniego chełmianina w związku z kilkoma nakazami doprowadzenia w celu odbycia kary kilkunastu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa i wykroczenia przeciwko mieniu.

Kryminalni ustalili, że mężczyzna może ukrywać się w miejscu swojego zamieszkania. Mundurowi pojechali tam, aby sprawdzić posiadane informacje.

Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze odnaleźli poszukiwanego. Mężczyzna schował się przed nimi w specjalnej dziurze w ścianie, zakrytej zasłoną i regałem. 30-latek został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

(fot. Policja Chełm)

6 komentarzy

  1. dobrze ze nie w wersalce……..

  2. Przebijal się do podziemi kredowych

  3. Ukrywać się w miejscu swojego miejsca zamieszkania. Sprytne. Ciekawe jak policjanci na to wpadli?

    • Bardzo pomysłowe, skoro jak napisano ” policjanci od pewnego czasu poszukiwali” to znaczy że kryjówka sie sprawdzała. Widzisz Franiu, ty byś 100 lat myslał nad tym i bys nie wymyslił.

  4. Gdyby nie sąsiadki , które co chwilę dzwoniły na policję w życiu by go nie znaleźli takich mamy „policjantów ” ponad rok czasu się ukrywał interwencji sporo ?

Z kraju