Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przebił opony w pojazdach, uszkodził tunel foliowy, przedziurawił zbiorniki z nawozem

Wkrótce przed sądem stanie 32-latek, który przedziurawił sąsiadom opony w samochodach. Oprócz tego mężczyzna uszkodził foliowy tunel i zbiorniki z nawozem.

Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 grudnia. 32-letni mieszkaniec gminy Tereszpol dokonał licznych zniszczeń na posesjach należących do jego sąsiadów.

Policjanci ustalili, że mężczyzna przebił dwanaście opon oraz uszkodził powłokę lakierniczą w jednym z pojazdów.

Wandal przedziurawił również kilka plastikowych beczek o pojemności 1000 litrów, w których znajdował się płynny nawóz i uszkodził tunel foliowy.

Łącznie straty na szkodę czterech osób wstępnie wyniosły około 10 tys. zł. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w bezpośrednim pościgu. 32-latek miał przy sobie nóż. Badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy. Mezczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu. Nie był w stanie wytłumaczyć policjantom swojego zachowania.

32-latek trafił do aresztu, dzisiaj usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

2017-12-29 12:46:45
(fot. Policja)

14 komentarzy

 1. I tę 5-kę, która mu grozi powinien wyłapać za swoje czyny!

  • Prawdziwy Franio (R)

   Za kradzież bankomatów ze stratami podchodzącymi milion złotych złodzieje niedawno wyłapali po 2-3 lata – a to był już któryś ich skok.
   A ty byś za przedziurawienie tuzina opon dał 5 lat – jak to wyliczyłeś?.Niech pokryje straty, do tego jakaś grzywna (kilka tysięcy PLN), ewentualnie kara w zawieszeniu – to jest wg mnie sprawiedliwy wyrok.

   Nie wiem, czy w tym wszystkim najgorsze nie jest wylanie kilku tysięcy litrów nawozu w grunt – czy to nie jest skażenie terenu/wód podziemnych?

 2. A do tego powinien zapierdzielać aby się utrzymać w pierdlu a nie za moje podatki będzie źreć same dobre źeczy. .i zapracować za swoje szkody….

  • Te, to może odrazu obóz pracy co?!! He. Spójrz kolego kto beztrosko wydaje miliony z naszych tzw.podatkow. Robi to bezkarnie!!He he. Dalszy komentarz jest zbędny.

 3. Pewnie codziennie odmawiał modlitwę Polaka jak w dniu świra.

 4. KAŻDY skazany na więzienie POWNIEN zarabiać na swoje utrzymanie…… Jak nie chce pracować to chleb z wodą i cela 2x2metry.

  • Akurat tak się składa, że większość więźniów zarabia na swoje utrzymanie, czy to za kratami, czy na zerwnątrz. Media pakują ludziom do łba informacje ile kosztuje państwo utrzymanie jednego więźnia i mają również rację, ponieważ pieniążki zarobione przez więźniów idą praktycznie w całości na odpicowanie więzienia (jak by komu to było potrzebne) i mowa tu np. o skalniaczkach za kilkadziesiąt tysięcy, oraz na eventy dla władz więzienia i strażników. Nie ma się co dziwić, skądś na to pieniądze muszą brać, jak nie z państwa to z wypłat więźniów. A jeśli z wypłat więźniów to kto ma płacić za jedzenie dla nich jak nie państwo?
   Więźniowie pracują często za mniej niż połowa stawki, z czego dostają mały procent. A z mórami więzienia nikt nie skontroluje, a nawet nie chce wiedzieć jakie cyrki się wyprawiają. A potem ludzie się dziwią ile to kasy popmują w recydywistów. Mówisz cela 2×2, czy może jednak spacerniak ze skalniaczkiem za kilkadziesiąt tysięcy?

   • I tu. Jest prawda. Druga sprawa jest jak można pracować za darmo lub pół darmo? Nawet w więzieniu.

  • Niejestesmy w średniowieczu ani w którymś z krajów 3świata.aby kogoś dręczyc w więzieniu!! Dzięki Bogu i opatrzonosci w Europie. Jak coś niepasuje zawsze można wyemigrowac!

 5. Składaj chłopie wniosek o mediacje, dogadaj się z gościem, zapłać za szkody i ciesz się dalej wolnością. Nie bój się ich straszenia 5-tką, a na przyszłość nie odpierdzielaj tak i uważaj z alko.

 6. ginekolog bard poeta pieśniarz

  tak się bawię w Tereszpolu
  latam z nożem se po polu
  dziub w oponę,dziub w zbiorniki
  takie fajne ja znam triki
  jeszcze tunel zdziurawiłem
  lecz się trochę przeliczyłem
  bo ludziska mnie złapały
  policyjskim mnie oddały
  więc na próżno me uniki
  będę w pierdlu robił triki

 7. sprawiedliwość musi być

  I co poszkodowanemu z tego że go zamkną w więzieniu ? Straty mu to powetuje ? …żadne więżienie tylko zwrot strat ..a zapewne pijaczyna nie śmierdzi groszem ,to do przymusowej roboty go skierować ,ale tam gdzie nie będzie mógł jakiegoś podobnego sabotażu dokonać …kamieniolomy ,kopanie dołów ..coś takiego

Z kraju