690 680 960

Prowadził domową uprawę konopi indyjskich

Puławscy policjanci zatrzymali mieszkańca Puław, który prowadził domową uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna posiadał również susz roślinny, w postaci marihuany.

W ubiegłym tygodniu puławscy kryminalni weszli do mieszkania w Puławach zajmowanego przez 42-latka. Mundurowi posiadali informacje, że mogą się tam znajdować środki odurzające.

W trakcie przeszukana funkcjonariusze natrafili na specjalnie przystosowany namiot, a w nim kilkanaście sadzonek konopi innych niż włókniste. Co więcej w mieszkaniu znajdował się także susz marihuany, w ilości pozwalającej na wytworzenie ponad 300 dilerskich działek środka odurzającego. Badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana.

Właściciel uprawy i roślinnego suszu został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Wkrótce 42-latek odpowie za uprawę konopi innych niż włókniste i wytworzenie z nich środka odurzającego. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postanowieniem prokuratora 42-latek został objęty dozorem policji.

(fot. Policja Puławy)

9 komentarzy

 1. Domowa, to ekologiczna.

 2. Od razu człowiek czuje się bezpieczny. Dziękuję Pan Policjant za schwytanie groźnego przestępcy!

 3. tylko 3 lat za takie przestępstwo, ja rozumiem 3 lata jak by kogoś zabił, ale miał trawkę, 15 to minimum. rozróżniajmy co jest złe a co dobre, nic nie jest legalnego co nie jest opodatkowane, robisz swoje fajki mandat bo do państwa się nie dorzucasz, masz trawkę co wyhodowałeś kara bo nie państwo nic z tego nie ma. masz bimberek kara bo polmos szwagra nie zarabia. i to nic że po trawie ludzie będą siedzieć i się śmiać aż do bólu brzucha, lepiej się napie…lić wódą i kolegów z okien wypychać to jest legalne… dlaczego tacy Idioci nami rządzą?? no i nie powiem że za zabicie w policyjnym kiblu Igora 3 psów dostało po 2 lata, a ten który go raził paralizatorem 2,5 roku, gdzie człowiek zwijał się z bólu a przy trawce jedynie co może zwijać się ze śmiechu, brawo POLSKA!!! no ale kto by w więzieniach siedział, pasowało by żeby politycy jeden po drugim, ale lepiej żeby siedzieli gnoje za 2 czy 3 gramy trawy to dużo bezpieczniejsze.

 4. Jakie kolorowe kwiatki*-* 🙂

 5. komuś się pochwalił, to teraz ma 🙂
  a wystarczyło się stosować do „10 crack commandments”

 6. to jak to jest ?jednych sie zatrzymuje a inni chodza po wolnosci.. niedawno akcja koło Nałeczowa tez posiadanie konopi uprawa , iles tam działek gotowych do handlu i co nic ..

 7. Jakby była ropa naftowa to państwo przejmie a że to roślina to od razu ma właściciela.

 8. A na co to komu

 9. Nie rozumiem za co ta kara, marihuana leczy, każda z nich ma właściwości lecznicze, zabija komórki rakowe, uspokaja w stresie, jest bardzo pomocna ludziom chorym na nowotwór, to jest dar od Boga, który pozwala leczyć, a Rząd ma prawa, aby zamykać za roślinę która leczy, to nie powinno mieć miejsca, każdy powinien mieć dostęp do uprawy, świeże rośliny są pomocne, usmierzaja ból, z ogromnym szacunkiem ale jestem za legalizacją,

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska