690 680 960

Próba nowej fontanny na przebudowie Placu Litewskiego

Na przebudowie Placu Litewskiego odbyły się pierwsze testy urządzeń zainstalowanych w nowej fontannie. Urządzenia multimedialne i sterowane komputerowo wodotryski testowane są od wtorku.

45 komentarzy

 1. Tak sobie myślę, że biorąc pod uwagę nasze lubelskie tzw. Galerie i porównując je do adekwatnych obiektów chociażby w Rzeszowie czy Kielcach to….. niemalże same blaszaki w Lublinie. Zatem i fontanna tańsza i mizerniejsza niż w Rzeszowie. Też ściana wschodnia Polski, a Rzeszów mimo, iż mniejszy to jednak coraz piękniejszy, a Lublin blaszaki i tyle. Nie chce narzekać, ale jakie były pierwotne plany np. odnośnie Felicity, a jak to wygląda? Galeria Tarasy Zamkowe też nie powala….. Zresztą celowo podałem przykład Galerii. Niestety w innych aspektach Lublin też odstaje, a szkoda.

  • W zadłużaniu miasta p. Żuk bije nie tylko Rzeszów ale wszystkie większe miasta na głowę. Ostatnio 3 miejsce w kraju. Za to na nowe, miejskie przedszkole nie ma kasy, szuka kolejnego kredytu. Lublin górą. Nikt nam palmy pierwszeństwa nie odbierze.

 2. Super fontanna, ale niestety odstaje od tej w Rzeszowie.
  Z drugiej strony u nas nie da się zrobić nic lepszego bo i tak z niewiadomych powodów kilka małych zawistnych osobników toczy pianę nie mając zielonego pojęcia o czym mówią.

 3. Ch___wo, ale bojowo!

 4. a ile to „cudo” kosztowało? Porównajcie to z innymi pod względem finansowym i wtedy można coś powiedzieć. Jak dla mnie szału nie ma ale może na coś lepszego nie było nas stać a może zapłaciliśmy krocie za to badziewie.

 5. Długiem nas pokonają

  Kolorowe szajsowe psikawki za 20 MLN zł! (później roczne utrzymanie za 700 tys. zł).
  Niech się lud raduje, że „władza” hojnie DŁUGIEM sypie!
  Bedzieta spłacać i „prywatyzować” wodociągi.

 6. Patrząc na ilość tego sprzętu w tej fontannie to jak jakiś idiota zechce ją zdemolować i go ustalą, to się chyba do końca życia nie wypłaci 😉

 7. niestety ładnie wygladaja tylko w nocy.W dzień to kupa żelaztwa

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas