Prezydent odwiedzi dzisiaj Zamość i Parczew. Będą utrudnienia w ruchu

Dzisiaj w godzinach popołudniowych kierowcy w Zamościu oraz w Parczewie mogą się spodziewać utrudnień w ruchu. To w związku z wizytą prezydenta Andrzeja Dudy.

Wizyta prezydenta na Lubelszczyźnie rozpocznie się od Zamościa. Tam o godz. 12:15 na Rynku Wielkim weźmie on udział w centralnych obchodach święta Straży Granicznej. W ramach obchodów odbędzie się uroczystość awansowania funkcjonariuszy na wyższe stopnie służbowe, w tym promocja na pierwszy stopień oficerski. Poza prezydentem, do Zamościa przybędzie też Mariusz Błaszczak, szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Z kolei w Parczewie wizyta rozpocznie się o godz. 17.30. Wtedy to, na placu naprzeciwko Urzędu Miejskiego Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami. Burmistrz Parczewa Paweł Kędracki zaprasza mieszkańców na spotkanie z głową państwa, apelując, aby ze względów organizacyjnych pojawili się na miejscu z godzinnym wyprzedzeniem. W obu miastach zaplanowane jest również wystąpienie prezydenta.

Zarówno w Zamościu jak i w Parczewie kierowcy muszą się spodziewać sporych utrudnień w ruchu. Wiadomo, że prezydent pomiędzy miastami będzie się przemieszczał śmigłowcem. Jednak na czas przejazdy kolumny prezydenckiej z miejsca lądowania na miejsce docelowe, będą zamykane czasowo ulice. Dodatkowo w rejonie Rynku Wielkiego w Zamościu uliczki będą wyłączone z ruchu. Obowiązuje też zakaz pozostawiania tam samochodów.

Z kolei w Parczewie od godz. 15.00 do godz. 19.00 ul. Warszawska na wysokości Urzędu Miasta będzie zamknięta dla ruchu pieszego i kołowego. Tak samo parkingi przed Urzędem Miasta oraz parking naprzeciwko, będą niedostępne dla kierowców. Skrócono też czas pracy urzędów mieszczących się w budynku przy ul. Warszawskiej 24. Urząd Miejski, Starostwo Powiatowe i Prokuratura Rejonowa w Parczewie będą pracowały tylko do godz. 12.00.

(fot. prezydent.pl)
2017-05-16 11:21:32

20 komentarzy

 1. Ja obca krajowca być

  A nie se tam odwiedza, ale bez jakiejś katastrofy nie ma co liczyć, że mu pomnik postawią jak temu najmniejszemu z prezydentów świata.

  • Tobie i po katastrofie by nie postawili 🙂

   • Ja obca krajowca być

    Ja mieć i bez ciebie pełnom tego świadomość. W Polska o tym mówić, że i bez ksiendza, wszyscy wiedzom kiedy niedziela być.

 2. Pampalini łowca zwierząt

  Adrian Duda – Nie dziękuje.

 3. kazano mu,to przyjedzie

 4. Daj długopis…

 5. Sami wielbiciele poprzedniego prezydenta się ujawnili. Jakos nie pamiętam żeby czegoś nie podpisał.
  A prezydent ma dobrze wyglądać i nie pitolić głupot, o wchodzeniu na krzesła nie wspomnę.

  • lemingi mają krótką pamięć, a Prezydent RP dobrze, żeby potrafił pisać w języku ojczystym, a nie jak Bigosław Komoruski niezapomniane w „bulu i nadzieji”. Pomijam już przestępcze związki z żołnierzami WSI i jak sam zeznał wyrażenie zainteresowania zdobyciem tajnego dokumentu polskiego przy współudziale osoby, która podejrzewał o współpracę z rosyjskim wywiadem, bo to już do dyskwalifikuje ze stanowiska i powinno skazać na więzienie.

  • Czy Ty uważasz, że ten Prezydent zostanie kiedyś dobrze oceniony przez historyków? Siedem wyjazdów na narty, siedem podpisanych nowelizacji ustawy o TK. Dzięki temu TK stał się atrapą bez znaczenia. Bić brawo może mu tylko ignorant.

   • Co historycy napiszą o wiecznie pijanym Kwachu, konfidencie TW Bolku lub o skaczącym w bulu Bredzisławie?
    Ty, tatuś czy dziadek po śmierci Bieruta przez miesiąc w kułak ryczał? Przetrzyj monidło Stalina i wracaj na łonet.

 6. z niemową przyjedzie?

 7. Niestety, zostało mu tylko po wiochach lub po Afryce jeździć. W Afryce chociaż traktory składał a tutaj chyba tylko krzyk mu zostanie. Ten kto głośniej krzyczy ten ma większą rację ha, ha. A że krzyczy za siebie i niemowę to musi jeszcze głośniej. A bruno zna się chyba tylko na katastrofach czytaj zamachach lotniczych. Komor może i wielu ustaw nie zawetował ale z wielu pomysłów koalicja musiała się wycofać bo powiedział, że zawetuje a kiedyś samo weto prezydenta wiele znaczyło. A teraz długoPIS wszystko podpisuje, to prezes się z nim nie liczy, sejm przegłosowuje największe głupoty ten podpisuje nocą, bo w dzień może by kątem oka zobaczył co podpisuje, i mamy wstyd za takich Morawskich-dublerów.

  • Takiś mądry startuj na prezydenta to wolny kraj każdy może. Ciekawe co mądrego wtedy zrobisz dla kraju i ludzi. Kononowiczowi kiedyś tak samo się wydawało jak Tobie ale on przynajmniej miał odwagę. Wszyscy co krytykują niech rozejrzą się wokół siebie i zastanowią się czy mogą się równać z Prezydentem wiedzą wykształceniem i zobaczą w jak młodym wieku pełni najważniejszą funkcję w państwie. Dzlaczego do takich miast przyjeżdża bo pamięta o swoich wyborcach i o rodakach. Robi to z szacunku do nas zwykłych ludzi.

   • Z tą wiedzą i wykształceniem to pojechałaś. Zwykły wypromowany przez rodziców nauczycieli akademickich doktorek, takich jak on na uczelniach na pęczki. Może na wichurze to naprawdę bycie doktorem coś znaczy, w mieście gdzie jest 5 wyższych uczelni to żaden szpan naprawdę.

    • Zdradz sekret, kto trzech muszkieterów: Bigosa, Polmosa i Donosa wypromował a wszystko stanie się jasne dlaczego obecny wam nie pasuje.

 8. Jaki prez…. takie miasta

 9. Kierowcy uwaga pojazdy uprzywilejowane jadą hahaha

 10. Adrian z borem. Strach, rany boskie, strach!

 11. a gdzie nażarty rżący kibel z komentarzem ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7364zł -0.66%
  • GBP 4.9793zł -0.89%
  • EUR 4.4779zł -0.14%
  • CHF 4.1364zł -0.27%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach