Prezydent Andrzej Duda ponownie odwiedzi nasz region

Po wizytach w Żabcach, Urszulinie oraz Chełmie, prezydent Andrzej Duda po raz kolejny w tym miesiącu odwiedzi województwo lubelskie. Tym razem zaplanowano spotkanie z mieszkańcami Ryk.

48 komentarzy

  1. Niech się do PZL Świdnik przejedzie, tam zrobią mu godny WyPAD.
    Albo do Janowa Podlaskiego, pośmiewiska na cały kraj.

  2. Znowu blokady dróg bo wielmożny jedzie w kolumnie na sygnale

  3. Wspaniała wiadomość! Wszak to dzięki gospodarskiej wizycie Wielkiego Przywódcy, epidemia natychmiast ustąpi z terenów lubelskiego. I susza. Plony z pól wzrosną dwukrotnie, a i krowy więcej mleka dadzą rolnikom. Ach..! Gdyby tak jeszcze Pan Sasin do świty dołączył..! Z pewnością coś wielkiego by regionowi obiecano – czy to nitkę metra nową, od Białej, przez Lublin aż do Hrubieszowa, a może i nawet przystanek tych rakiet kosmicznych od pana Elona Muska, co to z sukcesem na orbitę latajo….!?

  4. Pan przyjedzie do Lublina! Znajdę czas dla Pana i zadam pytanie: Gdzie są te mieszkania w Warszawie do wynajęcia po tysiąc złotych??? Chyba że to za tydzień ??? Był Pan ostatnio w sklepie? Wszystko jest masakrycznie drogie,tylko pensje maleją,bo ktoś wprowadził ludzi w błąd że jest jakiś wirus i narobił paniki!!!

  5. Ludzie macie wybór możecie głosować na czaskowskiego będziecie tyrać do 70 lat.500+ będzie zabrane i oddane mafii chłop z chłopem całować się będą.

    • Ale dyrdymały z kąt takie głupoty bierzesz za 500+ to jeszcze nasze dzieci będą spłacać albo i ich dzieci, gdzie jest emerytura po 40 latach pracy? Gdzie jest podniesiona kwota wolna od podatku? To wszystko obiecywał w 2015r i gdzie to jest. Potrafią tylko obiecać i prowadzą kraj do ruiny. szkoły pozamykane i chodója ciemnotę na potrzeby wyborcze.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew