Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Prezentacja kandydatów Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa Lubelskiego (wideo)

Celem poniedziałkowej konferencji w Lublinie z uczestnictwem posła na Sejm RP Przemysława Czarnka oraz posłanki na Sejm RP Magdaleny Filipek-Sobczak jest prezentacja kandydatów Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa Lubelskiego z terenu powiatu lubelskiego oraz do Rady Powiatu.

W Lublinie trwa konferencja prasowa z uczestnictwem posła na Sejm RP Przemysława Czarnka oraz posłanki na Sejm RP Magdaleny Filipek-Sobczak. Prezentowani są kandydaci Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa Lubelskiego z terenu powiatu lubelskiego oraz do Rady Powiatu.

 

61 komentarzy

 1. Jak to jest być tępym frajerem i uwierzysz w sto bredni tfuska

  • „Hwdpo” bardzo ciekawie to podsumowałeś.
   Bo przecież logicznie myśląc kto będzie komuś wypominał obiecanki?
   Tylko ten kto w nie uwierzył.
   Ale żeby byłego ministra tak brzydko z tego powodu nazywać… 🙂

  • Dziwne, że jeszcze Tusk ani nikt z obecnej koalicji nie wystąpił u Stanowskiego w Kanale Zero…
   A naiwniaku obietnicy to są obietnice, więc to logiczne, że on tak mówił żeby PIS pokonac a nie, żeby to realizować.
   Po co nam CPK, silna armia, atom, rozbudowa portów, reszta inwestycyi strategicznych i silna Polska , jak mamy silnych partnerów UE co nam zawsze przyjdą z pomocą. Mamy jeszcze też sojusze z Anglią i Francją…

 2. Ja jestem też rolnikiem, ale już mam powoli dosyć, bo praca ciężka a zarobek co roku mniejszy. Jak już będę miał dosyć, to podzielę na działki, albo sprzedam deweloperowi za 400 zł m2 i jakoś to będzie.

  • Osied:Sikorowka

   Do tego nas zmuszają

  • „Kalinówka” to dogadaj się z Kamińskim i Wąsikiem.
   Oni powinni coś wiedzieć w temacie odrolnienia działki 🙂

   • Gdzie te aresztowania gdzie te porządki Tuska

   • W planie mam odrolnione, więc obejdzie się bez pośredników. Dla dzieci takiego losu nie chce, niech się uczą i jak chcą do dużego miasta, to im kupię fajne mieszkanie a nie będą się urabiać jak ja po 15h na dobę a ludzie i tak to mają gdzieś.

  • Rolnik spod granicy

   Boje się że za późno i nikt z piss i ich rodzin działki pod CPK nie kupi…

 3. Do Pana nowobogackiego, jeśli już to i Panią i lubelankę. Ja nikogo nie obrażam a swoje zdanie mam to że odmienne niż pan no cóż tak już jest, mieszkam w centrum więc może więcej widzę.

 4. rolnicy zostawcie traktory zapiszcie się do PIS po co pracować ? domy p 35 tysięcy jak brat Obmajtka kupił , praca za miliony w TVP , orlenie ITP a kto przy korycie to konslultacje za miliony i to wszystko za pinędze Polaków Pis ukradnie

 5. Ostatni sprawiedliwy

  Wynacha! Wam już podziękowaliśmy! Precz!

Dodaj komentarz

Z kraju