Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Masz prawo jazdy, sprawny samochód i lubisz szybką jazdę? Weź udział w Rajdzie Mikołajkowym

Trwają zapisy do kolejnej rundy Mistrzostw Okręgu Lubelskiego w KJS. Będzie nią Rajd Mikołajkowy, w którym może wziąć udział każdy chętny.

W najbliższą niedzielę na lokalnych drogach powiatu kraśnickiego odbędzie się Rajd Mikołajkowy. Jest on czwartą, ostatnią rundą Mistrzostw Okręgu Lubelskiego w KJS. W rywalizacji mogą wziąć udział wszyscy chętni. Trzeba tylko posiadać prawo jazdy, sprawny samochód i chęci.

Zapisywać się można korzystając ze specjalnego formularza na stronie internetowej organizatora, czyli Automobilklubu Lubelskiego. – Jeżeli ktoś chciałby spróbować, lecz ma jakieś pytania czy też wątpliwości, prosimy o kontakt z nami. Gwarantujemy pomoc, doradzimy oraz odpowiemy na wszystkie dręczące pytania – tłumaczy Beata Stachurska z Automobilklubu Lubelskiego.

Rajd rozpocznie się badaniem kontrolnym i odbiorem administracyjnym w Urzędowie, na stacji diagnostycznej Stec. Po przejeździe zapoznawczym, około godziny 11 nastąpi start imprezy i przejazd kolejnych prób. Trasa wygląda następująco: Dzierzkowice, Fabryka Łożysk Tocznych, Plac Targowy i powtórka. Przewidywane zakończenie i ogłoszenie wyników nastąpi około godziny 17.

Impreza odbędzie się pod patronatem Starosty Kraśnickiego, Burmistrza Kraśnika i Wójta Dzierzkowic, oraz pod szczególnym patronatem Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku i STEC Rally. Portal lublin112 jest medialnym patronem rajdu.

Masz prawo jazdy, sprawny samochód i lubisz szybką jazdę? Weź udział w Rajdzie Mikołajkowym

(fot. nadesłane)
2016-11-30 21:15:17

8 komentarzy

 1. Dawać tylnonapędowcy i zwolennicy toru. Wytrzeżwieć, napompować zbiorniki na maksa i nie tylko drogi ale i rowy z drzewami legalnie do waszej dyspozycji. Ups… ma ubezpieczenie może zabraknąć.

  • Przeciwnik dobrej i złej zmiany

   uważaj, bo zaraz wielcy rajdowcy obrońcy toru Cię jadem oplują 😀

  • Przyjedz mistrzu i pokaż co potrafisz oprócz napinki zza monitora

   • Inspektor podglądacz

    Bardzo dobrze, że są takie wydarzenia organizowane i nagłaśniane, mam tylko nadzieje że będzie tego typu imprez tylko więcej i będzie się o tym pisać i mówić. Mieszkam blisko i na pewno odwiedzę ten rajd. Brawo dla organizatorów.

  • Będziemy 🙂

 2. Cwaniak w necie [] w świecie…

 3. A ten Kraśnik to za Żygotowiem

 4. Zapraszam BMW pokażę wam co robi mazda

Z kraju