690 680 960

Prawie 200 kontroli i niemal 160 wykroczeń. Bialscy policjanci podsumowali akcję „Prędkość” (zdjęcia)

Niemal 200 kontroli i ujawnionych niemal 160 wykroczeń, to efekt policyjnej akcji „Prędkość” prowadzonej na terenie Białej Podlaskiej oraz drogach powiatu bialskiego.

W trakcie prowadzonych działań bialscy mundurowi przeprowadzili prawie 200 kontroli drogowych ujawniając niemal 160 przekroczeń dozwolonej prędkości.

Jeden z kierowców wpadł na przekroczeniu prędkości przed godziną 22 w miejscowości Zalesie na drodze krajowej nr 2. Policjanci zauważyli kierowcę BMW, który znacznie przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość. Urządzenie wykazało 103 km/h. Za kierownicą auta siedział 38-letni obywatel Niemiec. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania, ukarany został również mandatem karnym.

Co więcej, podczas działań wpadł nietrzeźwy kierowca. W miejscowości Woroniec funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej osobowego forda. Jej powodem było przekroczenie prędkości, jednak mundurowi szybko zauważyli, że nie jest to jedyne przewinienie siedzącego za kółkiem 43-latka. Mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Ponadto w czasie działań jeden z kontrolowanych kierujących, 34-latek z Białej Podlaskiej wsiadł za kierownicę osobowej skody pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania. Funkcjonariusze zatrzymali też 4 dowody rejestracyjne.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Jeden komentarz

  1. A co z kontrolą oświetlenia?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku