Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar w mieszkaniu. Kuchnia stanęła w płomieniach, w środku była nastolatka

Po południu w płomieniach stanęło jedno z mieszkań w Bychawie. W środku znajdowała się 15-latka, zdołała jednak bezpiecznie się ewakuować jeszcze przed przyjazdem ratowników.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 14.00 w Bychawie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o pożarze w jednym z bloków przy ul. Piłsudskiego.

Jak wyjaśnia nam st. kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, ogniem objęte zostało jedno z pomieszczeń mieszkania. Dokładnie była to kuchnia.

W środku znajdowała się 15-latka, zdołała jednak bezpiecznie się ewakuować jeszcze przed przyjazdem ratowników. W akcji gaśniczej brało udział 7 zastępów straży pożarnej zarówno z PSP jak też z jednostek OSP.

Obecnie trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

6 komentarzy

  1. W płomieniach stanęło mieszkanie. W środku znajdowała się 15-latka, jednak nie siedziała ze stoperem w łapce na ratowników. Sama dała w długą.
    I to mnie sie natychmiast podoba sie !
    Cwana dziewczyna, będą z niej ludzie.

  2. Gotowala fajerwerki na kuchni z chinskiej ksiazki kucharskiej. Znalem kiedys kikla dziwwuch z Bychawy,…oj byly odlotowe w wojewodztwie takich nie znajdziesz…

  3. Redakcjo, proszę poprawić literówkę na początku tekstu (ewakuować). Razi w oczy.

  4. Spłonął pokój, a nie kuchnia.

  5. Po 1 13 latka tak słyszałam i nie wyszła sama tylko straż po nią poszła a nie sama wyszła bo widziałam byłam przy tym pożarze więc tutaj jak ktoś był i to widział to widzi ile tutaj jest kłamstw napisanych i nie kuchnia spłonęła tylko pokój

Dodaj komentarz