Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar szpitala w Lublinie. Z ogniem walczą strażacy z całego miasta i okolic (zdjęcia, wideo)

Kłęby dymu wydobywają się z budynku szpitala przy ul. Grenadierów w Lublinie. Na miejscu strażacy walczą z pożarem. Pacjenci zostali ewakuowani.

Trwa akcja gaśnicza w szpitalu MSWiA przy ul. Grenadierów w Lublinie. Pożar został zauważony w piątek około godziny 15:45. Pracownicy dostrzegli dym wydobywający się z dolnej części budynku.

O wszystkim została zaalarmowana straż pożarna. Na miejscu interweniowała również policja. Obecnie z ogniem walczy kilkanaście zastępów straży pożarnej z całego miasta i okolic.

Jak nam przekazano, wszystko wskazuje na to, że na początku zapaliła się instalacja elektryczna. Następnie pożar zaczął się rozprzestrzeniać. Pacjenci zostali ewakuowani do sąsiedniego budynku. Nie ma informacji, aby w zdarzeniu ktokolwiek ucierpiał.

Pożar szpitala w Lublinie. Z ogniem walczą strażacy z całego miasta i okolic (zdjęcia, wideo)

(fot. wideo – lublin112.pl, wideo – nadesłane Patryk, Karola)

25 komentarzy

  1. może ktoś kovida ogniem

  2. Koniecznie trzeba sprawdzić, czy jakiś koleś na rowerze akurat tamtędy nie przejeżdżał.

  3. Szpital spalił się ze wstydu za swoich pseudo lekarzy 😀
    Najgorszy szpital w województwie:)

  4. Ten szpital był dobry jak należał do mswia,a teraz brak słów.

  5. SebastianRodemZKośMinka

    Nie było mnie na miejscu ale po zdjęciach i filmikach to nie widać ani grama ognia kłęby dymu widoczne na zdjęciach no może i są ale z kąd się wzięły niewiadomo wygląda to na jakieś ćwiczenia albo coś takiego ??? Szpitale są wyposażone w systemy anty pożarowe czujniki dymu oraz spryskiwacze coś mi się wierzyć nie chce w ten ogień

Wiadomości z info112