Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar samochodu na drodze ekspresowej. Są utrudnienia w ruchu na trasie w stronę Warszawy (wideo)

We wtorek po południu na drodze ekspresowej doszło do pożaru pojazdu osobowego. Obecnie występują utrudnienia w ruchu na pasach w kierunku Warszawy, na wysokości Panieńszczyzny.

Do pożaru doszło dzisiaj około godziny 14.00 na drodze S12\S17, między węzłami Lublin Sławinek a Jastków. Zdarzenie miało miejsce w okolicach miejscowości Panieńszczyzna w powiecie lubelskim.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej ogniem objęte zostało auto osobowe. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Na czas akcji gaśniczej, w początkowej fazie, wstrzymano ruch na pasach w stronę Warszawy.

Teraz zablokowany jest pas awaryjny oraz prawy pas jezdni w kierunku Warszawy. Przewidywany czas utrudnienia to około 2 godzin. Policja wprowadziła ułatwienia w ruchu kierując pojazdy na lewy pas ruchu.

 

 

Pożar samochodu na drodze ekspresowej. Są utrudnienia w ruchu na trasie w stronę Warszawy (wideo)

(fot. wideo nadesłane Piotr\Mariusz\Dawid)

12 komentarzy

  1. mandat dla kierwocy za filmowanie w czasie jazdy

  2. Na godzinę 14:31 info o ruchu po lewym pasie to informacja z przyszłości, nadal stoimy. Pozdrawiam

  3. Dobrze, że uczestnicy założyli kamizelki odblaskowe i zeszli z jezdnia. A jak nie, to przynajmniej dobrze, że na internecie pouczają innych o tym.

  4. Jak zwykle BMW i felerna chlodniczka EGR. Wystarczy że właściciel zgłosi sprawę do importera BMW i powinni odkupić od niego wrak. Temat znany bo niektóre modele mają chłodnice EGR wymieniana po kilkanaście razy w ramach akcji serwisowej. Wystarczy gdzie kolwiek w wyszukiwarce wpisać płonące BMW.

  5. Parchowate BMW hahah

  6. Ile czasu trwałoby gaszenie samochodu elektrycznego? Czy droga byłaby wtedy przejezdna czy trzeba chłodzić płonący samochód?

  7. Szkoda że się z 10 osób od razu nie zatrzymało, tylko jadą dalej i filmy kręcą. Kilka gaśnic nawet z osobówek w początkowej fazie by wystarczyło. No ale cóż, to nie mój więc nie mój problem, jadę dalej.

  8. Kolejny szrot się zjarał i to nie Francuz …..

  9. Ach te elektryki… A nie, czekaj…

Z kraju