Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar ciężarówki na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 812 doszło do pożaru pojazdu ciężarowego. Utrudnienia z przejazdem trwały kilkadziesiąt minut. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w piątek na drodze wojewódzkiej nr 812. Policjanci ustalili, że drogą wojewódzką, na trasie Włodawa – Okuninka, poruszał się samochód ciężarowy marki MAN, którym kierował 42-latek z gminy Sawin.

– W pewnym momencie kierowca zwrócił uwagę na to, że zapaliła mu się kontrolka od silnika. Po przejechaniu około 100 metrów zauważył, że spod pokrywy silnika wydobywa się dym. Szybko zatrzymał pojazd i zadzwonił na służby – informuje asp. szt. Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Na miejsce przybyła straż pożarna, która ugasiła pożar, a funkcjonariusze policji przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz przesłuchali świadków. Ruch pojazdów odbywał się płynnie, jednym pasem. Na miejsce wezwano holownik, który zabrał pojazd.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, by wyjaśnić przyczyznę pożaru.

Pożar ciężarówki na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

fot. Policja Włodawa

4 komentarze

  1. to pewnie misza prowadził „olej to” xD

  2. LokalnyPrzewonik

    Czyżby MAN TGX? Może oleju nie wymienił na czas? Poszukajcie w google: Dbaj o wymiany i jakość oleju, gdyż Twój TGX może spłonąć – ostrzeżenie z Niemiec

  3. Elektryczna ciężarówka. Ile ona ma zasięgu?

  4. Many słyną z zapłonów, wydłużone interwały olejowe do tego doprowadzają. Niemcy już ruszyli z pozwami zbiorowymi.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport