Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar budynku gospodarczego, w akcji gaśniczej sześć zastępów strażaków (zdjęcia)

Wczoraj w Suchowoli doszło do pożaru budynku gospodarczego. Ogniem objęte były bele materiałów do szycia. Z pożarem walczyło sześć zastępów straży pożarnej.

Do pożaru doszło wczoraj w Suchowoli w gminie Adamów w powiecie zamojskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest budynek gospodarczy, w którym składowane były bele materiałów do szycia. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Zamość, OSP KSRG Białowola, OSP w Majdanie Wielkim, OSP Potoczek oraz OSP Suchowola.

Przed przybyciem straży pożarnej właściciel po odłączeniu prądu podjął nieskuteczną próbę gaszenia pożaru. Po przybyciu strażaków z jednostki OSP Suchowola cały drewniany budynek gospodarczy przylegający do drewnianej stodoły był objęty ogniem, płomienie swoim zasięgiem obejmowały dach budynku gospodarczego i stodoły.

Podjęte działania gaśnicze ograniczyły rozprzestrzenianie się pożaru, nie mniej jednak ogień strawił drewniany strop w budynku gospodarczym, wyposażenie budynku gospodarczego oraz fragment dachu budynku stodoły. Prawdopodobną przyczyną tego pożaru był nieszczelny piecyk. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności pojawienia się ognia oraz szacowanie strat. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

Pożar budynku gospodarczego, w akcji gaśniczej sześć zastępów strażaków (zdjęcia)

fot. KM PSP Zamość

 

Pożar budynku gospodarczego, w akcji gaśniczej sześć zastępów strażaków (zdjęcia)

fot. KM PSP Zamość

 

Pożar budynku gospodarczego, w akcji gaśniczej sześć zastępów strażaków (zdjęcia)

fot. KM PSP Zamość

12 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa ®

  W akcji gaśniczej brało udział sześć zastępów strażaków. Licząc tylko 4 druhów w zastępie daje to 24 bohaterskich druhów.
  Jak oni się tam wszyscy pomieścili ? Część musiała robić za gapiów.

 2. relacji z Marszu Niepodległości w Warszawie nie będzie?

  • Dziadunio z Willolowa

   Prowokacje peowskie się nie udały, żadnych incydentów, to o czym tu pisać? Że milion patriotów może przejść spokojnie i kulturalnie przez miasto?

 3. W pale się nie mieści co się teraz dzieje , zapaliło się składowisko śmieci w komórce , jedzie 6 wozów strażackich , w każdym wozie 4 druhów albo i sześciu . Śmieci spłonęły , kilku druhów nawet nie wysiadała z pojazdu . Akcja zaliczona. Płacić trzeba. Kto płaci ? My wszyscy.

  • Oho, kolejny specjalista od działań straży pożarnej. Swoją wiedzę na temat działań straży czerpiesz z własnego widzimiesię, czy masz szerszą wiedzę na temat procedur i przepisów w kraju? Czy jesteś kolejnym samozwańczym specjalistą z sekcji komentarzy?

 4. Mietek i dziadek czy wy kiedyś braliście udział w akcj gaszenia budynku raczej nie bo z was obu tacy internetowi spece od wszystkiego otóż głąby nadete część jednostek broniła budynków obok część była zaopatrzeniem wodnym a część lala wodę w tzw natarciu więc jak nie wiesz to nie pisz głupot

 5. Ja tam byłem na miejscu i widziałem całą tą waszą akcję i zabezpieczenie i sąsiednich zabudowań .

  • Czyli to, że byłeś tam już oznacza, że jesteś specjalistą od oceny procedur strażackich i przepisów w kraju tak? haahhahaahah idź na dyżurnego, to będzie wysyłał dwóch strażaków na rowerze do pożaru garażu.

 6. Mietek ty fachuro w necie cz ty masz jakieś mgliste pojęcie o akcji pożarniczej czy tylko umiesz jedynie pisać te swoje wypociny zawsze madralo do pożaru budynku dysponuje się większą ilość zastępów bo nigdy nie wiadomo co jest na miejscu akcji i jak się ona rozwinie zawsze muszą być tzw wozy rezerwowe

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo