690 680 960

Poważny wypadek w Lubartowie. Interweniuje śmigłowiec LPR (zdjęcia)

W niedzielę po południu w Lubartowie doszło do poważnego wypadku na ul. Kleeberga. Na miejscu interweniuje śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 15 na ul. Kleeberga w Lubartowie, w rejonie sklepu Biedronka. Jak nam przekazano zderzyły się tam dwa pojazdu osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jedna osoba doznała poważnych obrażeń.

W chwili obecnej ulica jest całkowicie nieprzejezdna, po godzinie 15 lądował tam śmigłowiec LPR. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać około dwóch godzin.

 


(fot. nadesłane Karol i Marcin – dziękujemy!)

9 komentarzy

 1. Dopiero zrobiona droga już ochrzczona? Czyżby fachowy wyjazd z Biedry niedzielnego tumana?

 2. W Lubartowie powinni wszystkim prawo jazdy zabrać

  • też jestem tego zdania więc jak przyjedziesz do miasta, w którym mieszkam uważaj bo ci zabiorą uprawnienia – w myśl zasady, że w tym mieście wszystkim powinni zabrać prawo jazdy;)

 3. Niedziela handlowa zbiera „żniwo ” …otumanieni promocjami i zakupowym szałem , wsiadają za kierownicę i takie są skutki ….

 4. To pewnie nie pierwszy i ostatni wypadek, wąsko chu ….owe wyjazd z tej biedry.

 5. Jedyna „niedziela handlowa” w miesiącu trzeba się się śpieszyć żeby wszystkie sklepy obskoczyć co będzie w przyszłym roku jak będzie w niedzielę otwarte 2 razy do roku, no chyba, że jarkowi skończy się karma dla kota w niedzielę to wtedy w jeszcze jedną otworzą.

 6. jaka musiala byc szybkosc ze takie powazne skutki?Zapewne jakis mlody baran zap…..lal do firleja i rezultat mamy jaki mamy.Tam Policja powinna regularnie stac z radarem i odbierac prawa jazdy tym mlodym balwanom ktorym sie wydaje ze pozjadali wszystkie rozumy.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas