Potrąciła pieszego i pojechała na dyskotekę. Prawo jazdy miała od miesiąca

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku na ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. 18-letnia kobieta potrąciła pieszego i odjechała z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 20 na przejściu dla pieszych na ul. Lwowskiej. Na nagraniu z monitoringu widać, jak ciemny pojazd uderza w schodzącego z przejścia pieszego. Kierowca nie zatrzymuje się i odjeżdża. Poszkodowany 33-latek trafił do szpitala na obserwację.

Policjanci ustalili, że pojazd, który odjechał znajduje się na parkingu dyskoteki. Ujawnili tam ciemnego peugeota z uszkodzonym zderzakiem i zbitym reflektorem po prawej stronie. Szybko został ustalony właściciel pojazdu.

Kobieta mieszkanka gm. Ulhówek znajdowała się z dwiema koleżankami, które były z nią w pojeździe i bawiły się na dyskotece. Policjanci wywołali właścicielkę peugeota na parking.

– Na parkingu, kobieta wyjaśniła, że jej samochodem jechała koleżanka, której się wydawało, że potraciła człowieka na przejściu, ale była w szoku i odjechała. 18-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostaną wykonane z nią czynności. W chwili zdarzenia była trzeźwa. Policjanci zatrzymali sprawczyni prawo jazdy które miał od miesiąca – informuje asp. Agnieszka Leszek z tomaszowskiej Policji.

2017-10-30 11:29:04
(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

Zobacz również

45 komentarzy

 1. Dobre – była w szoku, więc pojechała się odstresować na dyskotekę…

 2. Jakby Józef napisał kierującA

 3. gdyby nie ta kamera to sprawa byłaby prosta – wtargnięcie ślepej i głupiej świętej krowy
  jeżeli uciekła z miejsca potrącenia to chyba ubezpieczyciel nie będzie chętny do wypłacenia odszkodowania, zadośćuczynienia, kosztów leczeni, rehabilitacji, być może renty

  • Spokojnie ubezpieczyciel wszystko wypłaci poszkodowanemu , tyle, że potem zastosuje regres w stosunku do sprawcy i ten będzie oddawał to co ubezpieczyciel wypłacił. Taka sytuacja jest nawet korzystniejsza dla ubezpieczyciela, bo może potem odzyskać pieniądze.

   • ja.w
    Wiesz jak to się odbywa w przypadku gdy sprawca jest pod wpływem? (nie mówie o tym konkretnym przypadku)

    • Tak samo .. poszkodowany dostaje pieniadze, a winny dostaje potem wezwanie dozaplaty tej kwoty na rzecz ubezpieczalni

     • Tutaj doprecyzuję to będzie „ta kwota” plus koszty administracyjne ubezpieczyciela które policzy w związku z realizacją wyplaty odszkodowania dla poszkodowanego- tzn kilka tysięcy zapewne

    • Wydawalo jej sie?? Wydawalo jej sie, ze potracila czlowieka??? Niewiarygodne..

   • Może sobie występowac z regresem i tak nic nie zdziała bo laska nie będzie pracować jeszcze przez najbliższe 8 at bo studia. a wszystko co posiada jest na rodziców. I co regresik da ? Nic hahahahahahahaa

 4. „Dzisiaj zostaną wykonane z nią czynności” – nooo, z 18-latką można sporo czynności nawykonywać, byle za zgodą, żeby Boże broń o molestowanie nie posądziła.

 5. Naiwność i głupota tej kobiety jak widać nie zna granic…

 6. Co jak co ale miała powód do pospiechu i nieudzielenia pomocy – w końcu na dyske jechała heeeloł:)

 7. Gorzej niż zwierzęta. Pasażerki również powinny usłyszeć zarzuty.

 8. Poziom młodych kierowców coraz lepszy, ale to przez szacunek do pieniędzy które dostają od rodziców. „Nasz skarb dostaje samochód” bo łaskawie zdał prawko i niech się wyszaleje, ale wasz skarb nie wie jak się ciężko pracuje na ten samochód, ubezpieczenie i przeglądy. Proszę mi wyjaśnić czy odpowiedzialność rodziców kończy się na zakupie auta?

  • Jeżeli dzieciakom daje się samochód to napewno nie zdobyty za ciężko zarobione pieniądze a za pieniądze zdobyte cudzym kosztem często z wyzyskiem.

 9. Jeżeli pieszy lub rowerzysta powoduje (czasem się tak zdarza) kolizję, to forumowicze wystawiają rachunek za zbita szybę czy reflektor.
  Poproszę wycenę tego potrącenia. Ile to będzie kosztowało sprawcę? Mniejsza o to kto za to zapłaci, czy kierowca osobiście, czy ubezpieczyciel OC.
  Bo wydaje mi się, że to będzie dużo więcej niż wartość przedniej szyby.

 10. Ot i cała wiejska panna.

 11. To prawda – niby coś tam stuknęło i nawet słychać było jak chrupnęła czyjaś kość. Młode bździągwy były początkowo w szoku, pojawiło się zwątpienie i zaciekawienie sytuacją – ale jednak ustało. Zabawa w dyskotece nie była już taka jak zwykle, bo jednak niesmak pozostał.

 12. Tylko ukamienowanie może zapobiec innych tragedii ludzkich.Tak jest u Nas w Arabii.

 13. I jedno pytanie, które ciśnie się na usta: kto jej dał prawo jazdy? Jeżeli po miesiącu od otrzymania dokumentu – kiedy pamięć o PoRD i naukach instruktora jeszcze świeża – wyczynia takie rzeczy, to strach pomyśleć, co będzie dalej, jeśli PJ kiedyś odzyska.

  Egzaminator, u którego zdała egzamin powinien mieć sprawę karną na równi z nią.

  • Podpisuje sie pod Twoją wypowiedzią. Miejmy tylko nadzieję ze długo nie odzyska… Rodzice mam nadzieję dumni z córci… Trzymam kciuki zeby ten kto jej to autko kupił,znalazł się kiedys na miejscu tego potraconego goscia. Jak można potracic człowieka i tak po prostu odjechac?? Nie wyobrazam sobie odjechac po potraceniu psa, a to??

 14. .. prawidłowo to ” do dyskoteki ” . kto to redaguje ?

 15. Tomaszów to pis a pis to stan umysłu

  • Więc dlatego ważą się wyjaśniać sprawę? Jak oni śmią, czepiać się biednej dziewczyny, może Budkę na obrońcę?

  • Nie rozumiem tego typu komentarzy. Jaki wpływ może mieć partia polityczna na wypadek???
   Za to że wieje wiatr też winny pis? Śnieg spadnie to też wina pis-u?
   Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie!!!

 16. Zmiana przepisów, o prawo jazdy mogła się starać osoba która skończy 21 rok życia. Ile to gówniarzy powoduje wypadki

 17. Juchas spod samiuskich torów

  Rzeczywiście odsetek wypadków z udziałem osób w wieku 18- 21 jest spory

 18. Owszem. Prawko kat. B powinno być od 21 r. życia. Kat. A jest od 24 lat, C od 21, a D też od 24. Powyżej mamy dowód na „dorosłość” i „dojrzałość” dzisiejszych 18-latków. To nie są żadną miarą dorośli ludzie.

  Gówniarze powinni mieć prawo jazdy.

  Rowerkiem.

  Na trzech kółkach.

  Pod opieką rodziców.

 19. Taczka z żelaznym kółkiem takim kierowcom

 20. Propo wieku kierowców. Jak kiedyś MPK miało swoją szkołę to młodzi ludzie w III klasie robili prawko na autobus. I po skończeniu szkoły w wieku 18 lat siadali za sterami autobusu MPK.

  • coś mi się wydaje że najpierw robili jakieć C czyli tzw dwójkę i jeżdzili starem w zaopatrzeniu aautobus dopiero po wojsku dostawali

 21. Dobrze, że napisano, że spieszyła się na dyskotekę. Gdyby nie to, to pogromcy pieszych (i jednocześnie w dużym stopniu degeneraci drogowi) pisaliby, że:
  -wiozła horoł curkeł do szpitala
  -jechała do ojca leżącego na łożu śmierci
  -czy inne historyjki, żeby tylko usprawiedliwić bandytyzm drogowy

  • Bobie – nie pisze siem „hotoł córkeł”, ino „horom curkem”
   Ty posłuchaj jak mówiom w telewizji: tsesc, czysta czydzieści czy(333), bendem szczelać itd. itp.

  • w tym przypadku nie bandytyzm co raczej bezdenna głupota

 22. Tacy kierowcy są produkowani,bo instruktorzy z rocznym stażem posiadania prawka,nie potrafią przekazac wiedzy i nawyków potrzebnych kierujacemu. W dodatku co drugi instroktor ,uczy trzymając smartfona w ręku.

 23. to raczej babski styl jazdy. Nie dalej jak dwa tygodnie temu spacerowałem sobie słonecznym popołudniem i z miejsca parkingowego wyjeżdżała całkiem już dorosła pani .Przy cofaniu po łuku zaczepiła zderzakiem o słupek, skrzywiła błotnik , oderwała kawałek zderzaka, trzasnęło dość głośno. pani zatzrymała się na chwilę, po czym nie wysiadając z auta dokończyła manewr i pojechała w swoja stronę. Tu podobny typ myślenia widzę-taki damski

 24. Bo na dysce miał śpiewać i grać ti low

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1503zł 0.38%
  • GBP 5.0538zł -0.01%
  • EUR 4.5234zł -0.29%
  • CHF 4.2688zł -0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport