Potrącił pieszą podczas cofania. Kobieta trafiła do szpitala

Wczoraj w Radzyniu Podlaskim doszło do potrącenia pieszej. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło w środę na ul. Lendzinek I w Radzyniu Podlaskim, w rejonie targowiska miejskiego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem osoby pieszej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-latek kierujący samochodem osobowym marki Toyota, chcąc ułatwić wyjazd z miejsca parkingowego innemu uczestnikowi ruchu, cofnął swoim pojazdem uderzając w przechodzącą pieszą.

74-latka z obrażeniami ciała została przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

4 komentarze

 1. Po samym tytule można się domyśleć, że stara baba wlazła pod samochód.

 2. przecież idę to nie może się zatrzymać, przecież łatwiej zatrzymać auto niż nogi, fakt. Idę o zakład że po wprowadzeniu pierwszeństwa pieszych na przejściach, co najmniej 2 osoby dziennie będzie ginąć na przejściu, ludzie chodzić nie potrafią po przejściach, wy dajcie im pierwszeństwo, wtedy każdy samochód, każdy ciągnik, autobus, ciężarówka, czy pociąg, będzie się musiał zatrzymać w miejscu jak taka PISda wejdzie na przejście czy na torowisko, bo będzie miała pierwszeństwo.

 3. przyszły nie doszły zięć

  74 lata, hmm, może to moja przyszła- niedoszła teściowa, bo teraz powinna mniej więcej tyle mieć, wredna baba, nikt jej na ulicy gdzie mieszka nie lubi, szkoda że RODO nie pozwala by ktoś napisał jej nazwisko, chyba że inicjały można to proszę.

 4. Oczywiscie wina „biednej” pieszej ,bo i widocznosć kiepska i zatrzymac się jest strasznie trudno …włazą pod samochody a potem wielka afera ….mam już swoje lata ,ale pod cofające samochody nie włażę ,tak samo jak nie pcham się na przejscie bo „mam pierszeństwo ” …wolę umrzeć ze starosci niż przez własną głupotę

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8136zł 0.52%
  • GBP 5.2984zł 0.69%
  • EUR 4.5752zł 0.47%
  • CHF 4.1655zł 0.49%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS