Potracił pieszą, kobieta odeszła z miejsca zdarzenia. Kierowca zgłosił się na policję

Policjanci poszukują pieszej, która została potrącona na jednym z parkingów w Łukowie. Kobieta odeszła z miejsca zdarzenia, zaś kierowca zgłosił się na komendę.

Zdarzenie miało miejsce w miniony czwartek na parkingu przy ul. Międzyrzeckiej w Łukowie. Policjanci ustalili, że 29-letni kierowca volkswagena potrącił idącą placem kobietę.

Piesza nie doznała obrażeń i po krótkiej wymianie zdań z kierowcą oddaliła się z miejsca zdarzenia. Kobieta nie chciała by o zdarzeniu powiadamiać policję. Kierujący jednak o kolizji zawiadomił łukowskich mundurowych.

Funkcjonariusze poszukują kobiety i zwracają się z apelem do niej lub też do osób, które ją znają o nawiązanie osobistego lub telefonicznego kontaktu z Zespołem Wykroczeń łukowskiej komendy – tel. 25 797 62 61.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Jakby ona chciała to on by nie chciał… a tak sam się podpier***ił bo ona nie chciała! pewnie o =n też nie chciał ale przecież oboje nie mogę nie chcieć:) to znaczy w sumie mogą ale co? on ma chcieć tak jak ona? tzn nie chcieć? więc chciał, na przekór heheheeeee:)

  • chyba też bym się zgłosił, czysty pragmatyzm. Nic jej nie jest, więc konsekwencji nie poniesie pewnie poza mandatem, w art. nawet stoi, że wykroczeniówka się tym zajmuje, nie przestępczość. A tak, jakby babie się odmieniło i poszłaby przypucować berło na komendzie, to miał chłop dodatkowo oddalenie się z miejsca, nieudzielenie pomocy itp. a to już przestępstwo, dobrze robi, tym bardziej, że zdarzenie miało miejsce na parkingu, pewnie szła w miejscu niedozwolonym, więc tym bardziej niewiele mu grozi.

  • Napisz coś jeszcze, 8888, jak wytrzeźwiejesz…

 2. I po co? Nie chciała policji to należałoby to uszanować.

 3. To wszystko przez miejscowe zarobki gosc zapewne jest osob wykształconą jednak z braku laku robi na 3 zmiany za najnizszą krajow u miejscowych krwiopijców (swoją drogą naprawdę powinno być rondo krwiopijców gdyz ucisk jaki panuje na wschodzie jest niewyoblażalny skoro ludzie po 2 kirunkach a nawet 3 pracują na zmiany na pridukcji za najnizszą krajową!!!)
  Pewnie miał dosc i chyba marzy o wczasach za 3 tysie na miecha chocby przez miesiąc…

 4. Pewnie mu wgniotła?

 5. Wiklinowy Nocnik

  Tuman

  • Powodzenia w podobnej sytuacji… jeśli „stuknięta” przez Ciebie piesza powędruje jednak z „donosem” na komisariat 😉

 6. dobrze zrobił. Zapłaci mandat albo i nie zapłaci, jak kobieta sama mu wlezla w auto.
  Przynajmniej nie będzie ścigany, jak kobiecie się odmieni, albo coś wylezie w wyniku potracenia

  • Strach po parkingach jeździć. Piesi wiedzą, że mają tam pierwszeństwo (jak na chodniku) i dlatego rzucają się pod samochody. Złośliwie wybierają tylko te pojazdy, których kierowcy mają wieczną biegunkę i dlatego nie mogą przejechać przez parking powoli – jak to im nakazują przepisy.

  • Słuszna uwaga, Randalk… Okres świąteczny to czas kiedy relatywnie sporo „zdarzeń” na parkingach pod marketami. A w kwestii mandatu… dopóki się kobita nie zgłosi od strony formalnej nic kierowcy nie grozi.

 7. Chory pacjent

 8. Zasada „prawej strony” oraz pierwszeństwo pieszego na parkingach to czarna magia dla nas kierowców. Kto nam daje te prawa jazdy?
  Zmieniam narrację z oni piesi/oni rowerzyści/oni kierowcy na my piesi/my rowerzyści*/my kierowcy. Za wyjątkiem rowerzystów jest ona bliższa prawdzie. Pieszym jest każdy. Kierowcą jest prawie każdy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika