Potrącił pieszą, auto wypadło z drogi. Dwie osoby trafiły do szpitala

W poniedziałek rano w Jakubowicach Konińskich, na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej z ul. Kasztanową, doszło do potrącenia pieszej. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 7 w Jakubowicach Konińskich. Kierujący pojazdem marki Opel, jadąc od strony Lublina, potrącił pieszą znajdującą się na przejściu, a następnie zderzył się pojazdem marki Peugeot, którego kierująca oczekiwała na włączenie się do ruchu na ul. Kasztanowej. Po chwili opel wypadł z drogi i zjechał do głębokiego rowu.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala przetransportowano poszkodowaną pieszą oraz kierowcę opla.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2018-01-22 09:59:49
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

42 komentarze

  1. ciekawe czy ty tyle lat przejeździsz lub przechodzisz bez żadnego uszczerbku na zdrowiu co ten zomowiec. Podobno od tego roku zaostrzają przepisy na przejściach dla pieszch tylko nie bardzo wiedzą przeciwko komu. Dzisiaj nagłe wtargnięcie pieszego na przejście pod nos jadącego samochodu jest traktowane, że wina jest po stronie kierowcy. Więc mamy chyba dziki zachchód. Chyba ja sam po tylu latach nienegannej jazdy zaniosę prawojazdy do wydz, kom. i zrzeknę się tego dokumentu, bo to strach siadać jest za kierownicę. Dot. to chyba i kierowców PKS czyż nie?

  2. porażka jak zwykle domniemana wina pieszej która wyskoczyła na jezdnię w tempie iście niezauważalnym….
    piesza to starsza pani z laską która doszła już sobie do połowy jezdni. Kierowca sypał od strony lublina pewnie tradycyjnie w tym miejscu około 80 ale tu zonk bo tuż za mostem rano były lodowe garby więc jak zjechał ze śladów to poleciaaaaałłłłł. Wyglądało że pieszą tylko zahaczył no ale było na tyle poważnie że zjechało się tam służb od cholery. OPS byli pierwsi, chwilę później kijanka z Michałem na pokładzie, pozdro :P, pierwsze pogotowie zabrało pieszą, drugie przyjechało po kierowcę który nagle bardzo źle się poczuł po wcześniejszym ataku staruszki na jego samochód….

    • Gadaj zdrów. Dla tutejszej patologii i tak winna „święta krowa, co się nie rozejrzała”. Oni w ogóle nie biorą pod uwagę, że pieszym może być osoba starsza, niepełnosprawny, dziecko, niewidomy, niesłyszący.

  3. Skąd wiesz kalmyk, że kierowcą był 70-cio letni zomowiec ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Święto Pszczół oraz otwarcie Pasieki UMCS
Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach