Piątek, 21 czerwca 202421/06/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącenie 14-latki w Żabiej Woli. Policjanci zatrzymali kierowcę busa (zdjęcia)

Policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę, który kierował busem, biorącym prawdopodobnie udział w zdarzeniu drogowym w Żabiej Woli. W wyniku potrącenia 14-latka doznała poważnych obrażeń ciała.

Do wypadku doszło w piątek rano przy Szkole Podstawowej w Żabiej Woli (pow. lubelski). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 14-latka przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.

Dziewczynka została najprawdopodobniej potrącona przez busa, a następnie w wyniku uderzenia wpadła pod jadącego z naprzeciwka forda. Nastolatka w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Od piątku trwają poszukiwania kierującego czarnym busem, który odjechał z miejsca zdarzenia. Wczoraj wieczorem do tej sprawy policjanci zatrzymali 48-letniego mężczyznę z powiatu lubelskiego.

Mundurowi z KMP w Lublinie zabezpieczyli też samochód, którym mężczyzna poruszał się. Trwają czynności z zatrzymanym mężczyzną, do chwili obecnej nikt nie usłyszał zarzutów.

Świadkowie zdarzenia lub osoby, które maja wiedzę na temat tego wypadku prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie.

Potrącenie 14-latki w Żabiej Woli. Policjanci zatrzymali kierowcę busa (zdjęcia)

Potrącenie 14-latki w Żabiej Woli. Policjanci zatrzymali kierowcę busa (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

60 komentarzy

 1. Oddać wszystkie jego organy do przeszczepu, a samochód i majątek zlicytować na cele charytatywne! Nic nie usprawiedliwia ucieczki z miejsca wypadku!

 2. A w jaki sposób złapali kierowcę furgonu? Wie ktoś?

 3. Co to za bydlę które potrąciło to dziecko? Ludzie jak można potrącić dziecko i uciec?

 4. Jakby był z kasty to by się okazało ze to wina dziecka

  • Nie mów hop. Jak nie on to jakiś wujek tej ameby z busa może być z kasty i rodzice dziecka jeszcze za kratki trafią.

 5. Mam nadzieję że policjanci przeszukali busa, nigdy nie wiadomo czy nie było tam granatnika przeciwpancernego…

 6. Pójdzie siedzieć na kilka dobrych lat albo wyjdzie na wolność

 7. Z jakiego powiatu lubelskiego??? Co to za brednie? Przecież to ukrainiec, w dodatku bez kwitów. No ale po co o tym mówić? To niedobra jest, nie?

  • Nie jest to obywatel Ukrainy, prosimy nie siać dezinformacji.

  • Czemu kłamiesz, jaki masz w tym interes? Powinni takich jak ty też pociągnąć do odpowiedzialności karnej za oszczerstwa!