Potoczek: Całkowicie zablokowana droga wojewódzka 857 po zderzeniu dwóch ciężarówek

Przez kilka godzin zablokowana będzie droga wojewódzka nr 857 w miejscowości Potoczek. Doszło tam do zderzenia dwóch ciężarówek, jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na drodze wojewódzkiej nr 857 w Potoczku w powiecie janowskim, pomiędzy Zaklikowem a Modliborzycami. Na łuku drogi zderzyły się tam dwa pojazdu ciężarowe scania i man. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Jedna osoba, kierujący manem, z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Kierowca scanii wyszedł z pojazdu o własnych siłach i nie wymagał interwencji lekarskiej.

W rejonie wypadku droga jest całkowicie nieprzejezdna. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji ustalając dokładne okoliczności zdarzenia. Droga wojewódzka nr 857 pomiędzy Zaklikowem a Modliborzycami będzie nieprzejezdna przez kilka godzin. Ruch pojazdów kierowany jest na objazdy.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Auto Hol Kraśnik.


Wyświetl większą mapę

2016-08-17 16:33:14
(fot. Auto Hol Kraśnik)

7 komentarzy

 1. No musiał być zdrowy huk… Za szybko i trochę wyniosło na zewnątrz zakrętu?

 2. Drogie te popsute zabawki biała do roboty niebieska do kasacji pójdzie pewnie

 3. Ładnie Manem przyciął zakręt Scani. Powinni mu prawko zabrać. Dobrze , że trafił na naczepę drugiej ciężarówki i nie zabił kogoś, tylko sobie krzywdę zrobił. A jak by tak na osobówkę trafił , to ciekawe jak by się tłumaczył po zabiciu kilku osób!!

  • i każdemu teraz jak takie papugi powtarzające, zabrać prawko xD ogarnijcie się ludzie jakby to od was zalezalo albo jakby wasza opinia interesowała kogoś …

  • Mój mąż wzywał pomoc do tego wypadku. Nikt nikomu zakrętu nie przyciął. Ten zakręt jest tam bardzo niebezpieczny.Dobrze że ten biedny chłopak z Mana przeżył bo mogło się to o wiele bardziej tragicznie skończyć. Straż go musiała wycinać.

 4. Kaskadery pi………one !!!!!.

 5. Pajace pier… siedzieliscie kiedykolwiek za kierownicą ciężarówki?? Siedzą takie niemoty przed komputerami i komentują nie mając o niczym pojęcia.

  Ten zakręt jest niebezpieczny!! Jadąc od zaklikowa nie wiadomo kiedy można znaleźć się na przeciwnym pasie. Uważajcie jadąc tamtędy żeby i was nie wybiło… Współczucia dla kierowcy, którego wszyscy będą teraz obwiniac..

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0244zł -0.64%
  • GBP 4.9316zł -1.03%
  • EUR 4.4264zł -0.26%
  • CHF 4.1494zł -0.51%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online