690 680 960

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna sam zgłosił się na komisariat

Od połowy sierpnia lubelscy policjanci poszukiwali mężczyzny zarejestrowanego przez miejski monitoring do sprawy uszkodzenia ciała. Po publikacji zdjęć przez mundurowych z wizerunkiem mężczyzny, 23-latek sam zgłosił się na komisariat.

Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia w pobliżu Bramy Krakowskiej w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynika, że zarejestrowany przez kamery monitoringu miejskiego mężczyzna po wyjściu ze sklepu zaatakował pokrzywdzonego, którego uderzył w twarz powodując obrażenia.

Jak wynikało z materiałów sprawy, między mężczyznami wcześniej doszło do słownej utarczki.

Wczoraj na I komisariat Policji w Lublinie zgłosił się poszukiwany mężczyzna. Usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. O wymiarze kary zadecyduje wkrótce sąd.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. Długo myślał i wykalkulował, ze lepiej będzie dla niego zgłosić się sameu.

  2. Frajerzyna w kryminale będą mieli beke z niego

  3. Pierwsze się wyzywali później twardziel dostał w kły i okazał się ciepłe kluchy to żart ale mogło tak być

  4. och wpaniale znów PAŁKI nie potrafią znaleźć człowieka poszukiwanego, aż sam nie przyjdzie na komende, to jest policja?? co tylko mandaty potrafią pisać?? samochody też szukają, z naciskiem na szukają a nie znajdują, pałki i tyle, jakoś jak piwo w parku pijesz odrazu przylecą, a jak typ poszukiwany nie potrafią go znaleźć kpina nie policja.

Kursy walut

  • USD 4.0181zł -0.04%
  • GBP 5.0458zł -0.27%
  • EUR 4.3303zł -0.07%
  • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas