Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Poszukiwany próbował uciec przez okno na dach, nie zdążył. Kolejny sukces „łowców głów” (wideo)

Został skazany na ponad 3 lata więzienia. Od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Lubelscy „łowcy głów” zatrzymali 31-latka w jednej z kamienic przy ul. Lubartowskiej. Mężczyzna przed mundurowymi próbował uciec przez okno na dach. Działania poszukiwawcze prowadzili lubelscy „łowcy głów” oraz policjanci z VI komisariatu.

– Ustaleniem miejsca pobytu skazanego 31-latka zajęli się policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz komisariatu VI. Okazało się, że ukrywa się w jednej z kamienic przy ul. Lubartowskiej. Przed zatrzymaniem próbował uciec przez okno na dach, jednak został szybko ujęty przez funkcjonariuszy – informuje nadkomisarz Andrzej Fijołek rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Mężczyzna był już karany za kradzież, za co obył karę 1,5 roku pozbawienia wolności. Po wyjściu z więzienia w 2022 roku włamał się do stolarni, za co został skazany na ponad 3 lata więzienia. Po wyroku ukrywał się przed organami ścigania.

Wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

Jeden komentarz

  1. Teraz pora na Dorotę B. Jak sprobuje uciekać na dach to łowcy już ją mają. Do dzieła dzielni panowie z policji.

Dodaj komentarz