Poszukiwany mężczyzna powiedział, że odkręcił butlę z gazem i „otworzy” ogień
08:11 11-03-2023

Policjanci Wydziału Patrolowo Interwencyjnego zamojskiej komendy weryfikując informacje na temat miejsca ukrywania się osoby poszukiwanej pojechali do mieszkania na jednym z osiedli na terenie Zamościa.
Mundurowi zapukali do drzwi, jednak nikt nie otwierał. Funkcjonariusze słyszeli jednak odgłosy świadczące o tym, że ktoś jest w środku. Po chwili odezwał się mężczyzna mówiąc, że odkręcił butlę z gazem. Zagroził, że jeśli służby podejmą próbę siłowego otworzenia drzwi – „otworzy” ogień.
Na miejscu interweniowali strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Strażacy sprawdzili stężenie gazu na klatce schodowej uzyskując wynik negatywny. Policjanci kontynuowali rozmowę z mężczyzną, który po kilku minutach otworzył drzwi.
35-latek z Zamościa został zatrzymany. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży oraz naruszenie przepisów ustawy o ochronie zwierząt. Do odsiadki ma łącznie 3 lata i 3 miesiące. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego.
(fot. Policja Zamość)
Poszukiwany trafił już do zakładu karnego.
O kur***a, ale mi ulżyłooo !!!
Po tym jak niewątpliwie dobry człowiek, Obajtek ogłosił że paliwa o całe 20 groszy stanieją, to druga radosna wiadomość !
No,najpierw podniósł o 2zł a teraz opuści 20gr
Dobrodziej jakich mało
I tak jest wielkoduszny ten obajtek jeśli tak obiecał 20 gr na litrze ,to w skali kraju są to miliony zł strat dla Orlen
To tak prywatni pracodawcy najniższą krajowa w górę to z koperty muszą zabrać bo zbiednieją,może najwyższy czas ukrucic przekręty w prywatnych przedsiębiorstwach ile to rząd trać na wypłatach nie opodatkowanych oraz nieuzusowanych.
Znowu Zamość???