690 680 960

Poszukiwany mężczyzna powiedział, że odkręcił butlę z gazem i „otworzy” ogień

Zamojscy policjanci zatrzymali 35-latka, który od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania zagroził, że „otworzy” ogień w pomieszczeniu, w którym wcześniej odkręcił butlę z gazem.

Policjanci Wydziału Patrolowo Interwencyjnego zamojskiej komendy weryfikując informacje na temat miejsca ukrywania się osoby poszukiwanej pojechali do mieszkania na jednym z osiedli na terenie Zamościa.

Mundurowi zapukali do drzwi, jednak nikt nie otwierał. Funkcjonariusze słyszeli jednak odgłosy świadczące o tym, że ktoś jest w środku. Po chwili odezwał się mężczyzna mówiąc, że odkręcił butlę z gazem. Zagroził, że jeśli służby podejmą próbę siłowego otworzenia drzwi – „otworzy” ogień.

Na miejscu interweniowali strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Strażacy sprawdzili stężenie gazu na klatce schodowej uzyskując wynik negatywny. Policjanci kontynuowali rozmowę z mężczyzną, który po kilku minutach otworzył drzwi.

35-latek z Zamościa został zatrzymany. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży oraz naruszenie przepisów ustawy o ochronie zwierząt. Do odsiadki ma łącznie 3 lata i 3 miesiące. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego.

(fot. Policja Zamość)

6 komentarzy

 1. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego.
  O kur***a, ale mi ulżyłooo !!!

 2. Chichotnik zwyczajny (czyli: pospolity)

  Po tym jak niewątpliwie dobry człowiek, Obajtek ogłosił że paliwa o całe 20 groszy stanieją, to druga radosna wiadomość !

 3. I tak jest wielkoduszny ten obajtek jeśli tak obiecał 20 gr na litrze ,to w skali kraju są to miliony zł strat dla Orlen

 4. To tak prywatni pracodawcy najniższą krajowa w górę to z koperty muszą zabrać bo zbiednieją,może najwyższy czas ukrucic przekręty w prywatnych przedsiębiorstwach ile to rząd trać na wypłatach nie opodatkowanych oraz nieuzusowanych.

 5. Znowu Zamość???

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas