Poszukiwany od czwartku 16-latek został odnaleziony. Jest cały i zdrowy

Odnalazł się poszukiwany od wczoraj 16-latek z Wólki Orłowskiej. Jest cały i zdrowy.

Zakończone zostały poszukiwania 16-letniego Oskara, który w czwartek rano wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Najbliżsi powiadomili policję. Poszukiwania, ze względu na wiek zaginionego, prowadzono na szeroką skalę.

Sprawdzane były wszystkie miejsca, gdzie mógł się udać. Skontaktowano się z rodziną oraz kolegami Oskara. W piątek przed południem pojawiły się dobre informacje.

Nastolatek jest już w domu. – Został odnaleziony dzisiaj około godziny 10. Przebywał w swojej rodzinnej miejscowości, w domu jednego z mieszkańców. Jest cały i zdrowy – wyjaśniał nam Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-02-05 22:36:49

reklama

Zobacz również

17 komentarzy

 1. W Tłusty Czwartek pączki należy popijać mlekiem.

 2. A kto za to zapłaci??????????

  • pewnie nawet wino wziął na krechę w sklepie, wiec ktoś musi za to zapłacić…

  • Wyliczenie kosztów wcale nie jest takie łatwe. Samo podtrzymywanie gotowości służb i tak kosztuje i to nie mało. Można się pokusić o koszty paliwa np. do radiowozów przewożących na miejsce poszukiwań ludzi i sprzęt, ale one i tak nie stoją. Człowiek w służbach kosztuje zawsze tyle samo czy stoi, czy leży, czy chodzi, czy jeździ.

 3. kto zapaci za akcję?

  • Życzę Ci Tom aby Tobie takie coś się przydarzyło… Żeby Twój syn, córka, wnuk, wnuczka wyszli w wieku kilkunastu lat i nie dawali śladu życia przez 2 dni… Zobaczymy czy nie będziesz prosił służb o pomoc… Pewnie nie poprosisz bo będziesz obawiał kto za to zapłaci… Ty materialisto… Pamiętaj nieboceniwj ludzi… Nie pisz głupich komentarzy bo karma wraca!!!!

   • Rs – trzeba odpowiednio wychować swoje (pożal się Boże) pociechy, wtedy nie bedzie potrzeby płakać w obie garście jak 16 letnie dzieciatko poczuje „wolę bożą” i uda się na 2 dni bzykać koleżankę mieszkającą kilka chałup obok, albo inną agentkę towarzyską. 🙂

    • Święty „Tomtom” nigdy nie miał przypału w życiu a swe „pociechy” karmione ptasim mleczkiem śpiewją w churku kościelnym… to drogi mój tomtomie nawet takie pociechy kiedyś urosną i no spowodują wypadek drogowy i kto za to zapłaci? Ty „tatusiu” ….?

     • Za czasów kiedy w Słupsku policjantowi, który w słusznej sprawie utłukł pałą rozwydrzonego gówniarza, rujnowano życie, mój syn (wtedy już dorosły bo 20- letni) zapytał co ja bym zrobił, gdybym dowiedział się, że on brał udział w bójce ulicznej kiboli – odpowiedziałem:
      – Następny mecz oglądałbyś w telewizji pod warunkiem, ze byłby transmitowany
      w odpowiedzi usłyszałem: „wierzę Ci”.
      Teraz ma blisko 40 lat i nie musiałem sie wstydzić za Jego wychowanie.
      Tak trzeba dzieci wychowywac mili zwolennicy bezstresowego chodowania życiowych nieudaczników.

    • nie chodzi o materializm , ale o elementarną odpowiedzialność społeczną.Od 16 latka ( zwykle mającego się za dorosłego, rozwydrzonego gimnazjalisty) można chyba wymagać pewnwgo rozumu. Jeżeli zaś było to biedne dziecko które nie ze swojej winy było u sąsiada? to powinien zapłacić sąsiad-nie wiedział kretyn co się we wsi dzieje ,k… pół Polski wiedziało. Jeśli natomiast obaj chlali wódkę to po połowie powinni zapłacić nieodpowiedzialni opiekunowie i sąsiad ,Nie sil się na odpowiedzi , bo tu już naprwdę nie ma o czym dyskutować. Należy odpowiadać za siebie i swoje dzieci. ;-(

 4. „Jak nie my to kto „? Państwo zapłaci – nasze podatki

 5. Jeszcze tylko wpier. ..ol i ferie !!???

 6. materialiści

 7. I co? Warto było robić takie larum? Małolat powinien dostać po 4 literach to nie tylko by sie nie „gubił”, co z domu by nie wychodził w obawie o powtórkę.

 8. Zrobi mamusi i tatusiem Laurie i będzie wszystko w normie. A dzisiaj mamy bezstresowe wychowywanie więc klaps nie wchodzi w grę bo wtedy policja szukała by rodziców 🙂

 9. Kilkanaście lat temu jakby takie cos miało miejsce rodzic spuscilby manto (bron Boże nie mowie o skatowaniu) i młody by zapamietal. A teraz co…podlotki robią co chca bo więcej maja praw niż ich rodzice. Jeszcze troche a to nasze pociechy będą nas wychowywać a nie my ich. Za wybryki kary sie nie boja bo co my rodzice możemy? Zakaz na tv,komputer? Szlaban na wyjścia? Heh…zakaz minie a oni jak przed kara tak i po. Dzieciaki…jesli chcecie zeby traktować was jak dorosłych to zachowujcie sie odpowiedzialnie. I tak juz konczac- dobrze ze się młody znalazł i do nieszczęścia nie doszlo. A sąsiadowi nosa utrzeć ze nieletniego goscil.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7572zł 0.87%
  • GBP 5.2396zł 0.87%
  • EUR 4.5231zł 0.12%
  • CHF 4.1211zł 0.01%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”