Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Postanowiła przerwać domowy dramat. Powiadomiła policjantów, że mąż się nad nią znęca

27-latek z gm. Siemień został umieszczony w areszcie tymczasowym na okres trzech miesięcy. Mężczyzna podejrzany jest o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec swojej żony, a także grożeniem jej pozbawieniem życia.

27-letni mieszkaniec gminy Siemień w powiecie parczewskim, na wniosek Policji i Prokuratury, decyzją  Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim trafił do tymczasowego aresztu. Mężczyzna podejrzany jest o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją żoną oraz kierowanie wobec niej gróźb pozbawienia życia.

– Kobieta postanowiła przerwać dramat toczący się w jej mieszkaniu i złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Jak ustalili funkcjonariusze, 27-latek będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, podczas których wyzywał pokrzywdzoną słowami wulgarnymi, popychał, kopał, stale niepokoił, wzbudzał lęk, a nawet groził pozbawieniem życia. 27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi – relacjonuje sierżant sztabowy Anna Borowik z parczewskiej Policji.

Policjanci przypominają, że za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

15 komentarzy

 1. Nic mu nie zrobią. Sam mam niebieską kartę a żona widocznie to lubiła jak do tej pory nie protestowala. Jak facet kocha to bije. Poza tym kobieta to nie człowiek.

 2. Oto typowy wyborca PO i hołowni. Zło w czystej postaci, rak narodu polskiego.

 3. Gaviotta (spod płotta).

  Nie najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie, a do czasu aż dowolnie wysoki sąd sie zdecyduje zająć jego sprawą.
  A potem wróci do wspólnego grajdoła i znów się będą gryźć i warczeć na siebie.
  Zresztą, w małżeństwie zwykle wina rozkłada się mniej, więcej, po połowie.

 4. A co zrobić jak się żona znęca psychicznie ? Żaden sąd ci nie da wiary a podniesiesz rękę to niebieska karta odejdziesz to alimenty dozgonnie

  • Sąd zawsze myśli naiwnie, że po odsiedzianym wyroku, wrócą do siebie i będą żyli jak Bóg przykazał, długo i szczęśliwie.

 5. Jeżeli facet byłby psychopatą to Ona bała by się iść na policję, z uwagi na późniejszy rewanż, prędzej sama by odeszła, ale aktualne przepisy są wprost wymarzone dla wszelkiej maści kombinatorek, których mottem życiowym jest jak żyć i się nie narobić i aby inni robili na Ciebie.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo