Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Postanowił skręcić na zakazie, zderzyły się dwa auta. Jedna osoba w szpitalu

Manewr kierowcy, który usiłował skręcić na zakazie, zaskoczył jadącego za nim mężczyznę. Kiedy gwałtownie zahamował, w tył jego auta uderzył peugeot.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 11 na ul. Sowińskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z al. Racławickimi zderzyły się dwa samochody osobowe: peugeot i toyota. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały ul. Sowińskiego w kierunku Czechowa. Kierujący innym pojazdem, który poruszał się z w tym samym kierunku, postanowił skręcić w lewo, w al. Racławickie. Obowiązuje tam jednak zakaz skrętu. Zaskoczony tym manewrem kierowca toyoty zaczął gwałtownie hamować. Poruszający się za nim kierowca peugeota nie zdołał się zatrzymać i uderzył w tył toyoty.

W zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę toyoty przetransportowano do szpitala. Nie było większych utrudnień w ruchu. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

59

(fot. lublin112)
2018-07-06 18:43:25

7 komentarzy

  1. Wiklinowy Nocnik

    czy mu dadza zastepczy samochod zastepczego?

  2. Wina peugota ale, ten co chciał na zakazie skręcać to powinien mieć zabrane prawko bo samochód w jego rękach to jak żyletka u małpy, jednego rozbił to zastępczy musiał skasować

  3. o masz i chłopu się zdarza zrobić coś głupiego….

  4. To nie Toyota skręcala w lewo. Czytajcie ze zrozumieniem.

  5. jak się nie mylę: na fb chwalili się, że nowa toyota została kupiona w maju. Ciekawe czy będą remontować. Na moje oko podłoga w bagażniku jest załamana.

  6. Wyklepie się i będzie w salonie jako nowa w atrakcyjnej cenie.