690 680 960

Portret żołnierza amerykańskiego… i nie tylko. Zobacz zdjęcia Andrzeja Mikulskiego

Korzystając z okazji wizyty żołnierzy amerykańskich w Lublinie sporo miłośników fotografii wyruszyło na „łowy” z aparatem, aby uwiecznić pojazdy US Army i samych żołnierzy. Nasz Czytelnik Andrzej Mikulski przesłał nam niesamowitą galerię żołnierskich portretów, żołnierzy amerykańskich oraz polskich. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz w imieniu autora zachęcamy do obejrzenia wystawy „Portret Uliczny według Andrzeja Mikulskiego”.

W imieniu autora zapraszamy na wystawę jego prac


(kliknij po szczegóły)
2016-06-02 18:53:37
(fot. Andrzej Mikulski)

27 komentarzy

 1. Wspaniałe zdjęcia, gratuluję i cieszę się, że mogłam zobaczyć. Dziękuję

 2. Podniety jak kiedyś żołnierzy radzieckich, najlepsze są te gęsty jakby witali bohaterów, a z tego co widzę to dzięki nim zawdzięczamy chaos na Bliskim Wschodzie

  • a na ukrainie kto ferment zasiał?nagle sami z siebie wpadli na pomysl rewolucji.taaa…

  • zgadza się. Czarno widzę niektóre zdjęcia 🙂

  • to nie dzięki nim mądralo zawdzięczamy chaos na Bliskim Wschodzie, ale dzięki władzą USA, oni tylko wykonują rozkazy, kazali im jechać to pojechali

 3. Ciekawe ile kosztuje nas utrzymanie tych gości ? Jakoś nikt o tym nie wspomina !

  • a niby co ma nas to kosztowac? przejazd po naszych ulicach? oni nawet prowiant swoj przywoza. nie jedza naszego. nocuja na jednostce w swoich namiotach.

 4. CO z Wizami ?:)

 5. Dlaczego żołnierze amerykańscy mają na twarzach szczery uśmiech, w przeciwieństwie do polskich? Amerykanie nie mają PISu i Maciarewicza

 6. Zdjęcia ładne, chętnie bym się dowiedział jak w postprodukcji uzyskać takie kolorki:) ale poza tym, dla mnie cała ta akcja z powitaniem to jakaś groteska.Z jakiej niby racji ? Wizy mają ? ? Amerykanie nigdy nie byli naszymi przyjaciółmi i nigdy nimi nie będą (np. sprawa wiz)… Temu państwu zawsze chodzi tylko o władzę i pieniądze, nawet kosztem milionów istnień…I to, że oni teraz tutaj są, wcale nie jest powodem do uśmiechu.Taka jest niestety prawda.

  • Normalny człowiek np:ja,żona,syn,teść i teściowa dostaje wizę w 5 min. Warunek być piśmiennym (wniosek) i nie być żulistą… ot co !

 7. Super sprzęt,osprzęt,fajni ludzie,widać że lubią swoją robotę.To są prawdziwi żołnierze.A u nas kupa postsowieckiego gówna,co się dało to ukradzione,zdezelowane.Do wojska to się dostaniesz jak masz solidne plecy.

 8. Oj boli ruskich trolli obecność amerykańskich żołnierzy. Proponuję KODorastom jakiś marsz zorganizować w ramach protestu ze szturmówkami. Portrety Putina mile widziane. Stalin też ujdzie no chyba, że nie wolno.

  • jak dla ciebie każdy kto nie zgadza się z polityką usa jest ruskim trolem to chyba nie muszę dalej się rozpisywać……

   • Widać ciebie boli polityka amerykanów. Czy równie boli cię polityka ponad 20 państw biorących udział w tych ćwiczeniach czy tylko amerykanie nie pasują?

 9. Skoro Ameryka i Amerykanie tacy be to po wój wam wizy?

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas