Od poniedziałku koniec promocji w Aqua Lublin. Jest modyfikacja cennika

Już tylko kilka dni pozostało do skorzystania z basenów Aqua Lublin po promocyjnych cenach. Od poniedziałku zacznie obowiązywać normalny cennik.

Od 15 października, tj. od otwarcia obiektu do 15 listopada obowiązują jeszcze ceny promocyjne (50 procent taniej na bilety normalne i ulgowe, symboliczna złotówka za wstęp dla dzieci). Miały one pozwolić zaznajomić się z Aqua Lublin jak największej ilości osób, bez względu na zasobność portfela.

Od otwarcia obiektu pracownicy zbierali uwagi klientów i wysłuchiwali ich opinii (m.in przez profil facebookowy AL, biuro obsługi klienta). Na tej podstawie postanowiono wprowadzić do cennika podstawowego kilka modyfikacji.

– Najważniejsza z nich to dodanie bezpłatnych 15 minut do biletów godzinnych zarówno normalnych jak i ulgowych. Ten ekstra czas ma pozwolić osobom chcącym skorzystać z AL przez 60 minut na przebranie się, wysuszenie włosów itd. W przypadku grup ten dodatkowy, bezpłatny czas nieznacznie wydłużyliśmy, bo często jeden opiekun zajmuje się większą grupą dzieci. Kwadrans w takich przypadkach okazałby się niewystarczający – informuje Karol Adamaszek Specjalista ds. Promocji „MOSiR” Bystrzyca.

Wprowadzono korektę biletu w formule „no limit” na Saunarium i strefę basenów z atrakcjami wodnymi. Bilet „no limit” normalny będzie kosztował 69 złotych, ulgowy 59 zł.

– Wyszliśmy też na przeciw tym z naszych klientów, którzy są zainteresowani korzystaniem z innych obiektów MOSiR „Bystrzyca”. Oprócz obowiązujących stawek doładowań naszej Sportkarty, proponujemy teraz doładowanie o wartości 500 złotych, za które trzeba będzie zapłacić 360 złotych – dodaje Karol Adamaszek.

Doładowanie będzie ważne przez 120 dni. Co najważniejsze środki ze Sportkarty można wydawać w: Aqua Lublin, FitGym Complex (drugie piętro budynku AL), CSR Łabędzia, Strefie h2o, Icemanii i stoku na Globusie.

2015-11-11 09:49:05
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

 1. Borys (oryginał)

  W końcu będzie można spokojnie popływać bez tłoku.

 2. W końcu będzie gdzie zaparkować i popływać spokojnie 🙂

 3. W końcu będzie basen dla bogatych .

 4. może wreszcie zacznie wszystko funkcjonować, to się powinno nazywać Awaria Lublin, a to ślizgawka nie działa, łóżka z bąbelkami, pod prysznicem woda lodowata. Obsługa przy kasach mówią jedno, przy basenach co innego.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7713zł 0.5%
  • GBP 4.8874zł 0.88%
  • EUR 4.4514zł -0.03%
  • CHF 4.141zł 0.09%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki
  Dzień Ziemniaka w Końskowoli. Będą pokazy i smaczne dania z ziemniaków