Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ponad kilogram narkotyków w mieszkaniu w Chełmie

Dwie osoby zatrzymane i ponad kilogram różnych narkotyków, to efekt przeszukania jednego z mieszkań w Chełmie. Do policyjnego aresztu trafiły dwie osoby, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Chełmscy kryminalni przeszukali jedno z mieszkań na terenie miasta. Lokal wynajmował 20-latek oraz jego 38-letnia znajoma. Podczas przeszukania policjanci natrafili na znaczną ilość narkotyków.

Zabezpieczono ponad 700 gramów marihuany, blisko 130 gramów amfetaminy i blisko 400 gramów mefedronu. Oprócz tego w mieszkaniu znajdowało się prawie 300 tabletek ekstazy oraz trzy wagi służące do porcjowania narkotyków.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Oboje usłyszeli zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków. W czwartek zostali tymczasowo aresztowani, grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

68-121094

68-121096

2018-02-02 10:55:18
(fot. Policja Chełm)

20 komentarzy

 1. fajne jaranko no szkoda bardzo

 2. No żal 😉

 3. Apeluję do wszystkich o podpisanie petycji do Prezydenta RP i Ministra Sprawiedliwości o zaostrzenie przepisów dotyczących karania za przestępstwa narkotykowe. Dożywocie za handel, produkcję i przemyt, 25 lat za posiadanie każdej ilości. To jedyny sposób na wyeliminowanie zwyrodnialców produkujących i rozprowadzających śmierć oraz na uratowanie życia potencjalnym narkomanom.

  http://www.dozywociezanarkotyki.pl

  • Takich herezji już dawno nie czytałem. Zobacz @Anka jak kraje radzą sobie z problemem na zachodzie, to trzeba zalegalizować a nie wsadzać na reszte życia do pierdla bo budżet nie wytrzyma i na PIŃCSET PLUS nie będzie?. Idąc dalej Twoim ograniczonym spojrzeniem to strzelajmy do ludzi pijących alkohol wieszajmy palaczy tytoniu a kawoszy zsyłajmy na Sybir. Litości… Marycha, haszysz i inne konopnopochodne powinny być legalne, za pozostałe ścierwo należy surowo karać. Państwo powinno czerpać korzyści finansowe z handlu thc czy to trawka czy medykamenty a nie dawać zarobić półświatkowi który macza trawke w chemii żeby lepiej kopała, a dzieciaki to palą i palić będą, więc niech palą naturalny produkt który nigdy nikomu krzywdy nie zrobił. A jak ktoś mi powie że trawka to wstęp do hard drug’s to odpowiadam, że problem ma ten co się za nie bierze i niech trawki z tym nie łączy.

   • Tak, trzeba jeszcze zalegalizować bigamię i zbiorowe gwałty, bo przecież jest pełno amatorów takich rozrywek.

  • Anko – to nic nie da, znam kraje w których za narkotyki karzą śmiercią, a w najlepszym razie kiludziesięcio letnią odsiadką, a proceder ćpania, jarani i handlu tym bdziewiem , ma się zupełnie dobrze.
   U nas powinno sie złapanego na ćpaniu, czy jaraniu, częstować tak często tym „szczęściem”, az zaćpałby się na śmierć. To byłoby najtańsze i baaardzo humanitarne.
   Każdy ćpun dostałby w końcu tyle ile by sobie nawet nie wymarzył.

  • A czy Anka słyszała kiedyś o czasach prohibicji w Stanach Zjednoczonych? Takie coś może nas tylko pogrążyć. Nie jestem zainteresowany narkotykami, ale jedyny sensowny sposób na ograniczenie takich procederów to właśnie depenalizacja – wtedy będzie karać się tylko „Dużych graczy”, a lokalne ćpunki niech sobie robią co chcą. Ewentualnie można im cofnąć refundację służby zdrowia, poza przypadkami zagrażającymi życiu i jesteśmy w domu. W budżecie będzie więcej pieniędzy dla innych chorych, a policja będzie miała więcej czasu na likwidowanie prawdziwego świata przestępczego, a nie zaściankowych dilerów.

  • Coś ci stronka nie działa trolu xd

  • Anka weź ty pierd***olnij się w czoło

  • Idź w piz u anka schowaj się z tą propaganda i puknij się w końcu w głowę pin do z komisariatu

 4. @Anka
  No tak. Może niech jeszcze służby zaczną rozprowadzać po cichu zatrute zioło, żeby ludzie masowo umierali. Fajnie by było, nie? Przecież od czasów prohibicji w USA nikt już nigdy alkoholu nie zobaczył, czyż nie? 😉

 5. Już ćpuny temat podłapały. Jak to uzależnienie mózg lasuje to w pale się nie mieści.

 6. legalizacja, koniec zamykania za nasze podatki.

  Zobacz ile Stany wydają pieniędzy na walkę z narkotykami(zresztą potajemnie czerpią z tego korzyści, tylko głośno się o tym nie mówi) ten kto chce będzie walił czy ci się to podoba czy nie.

 7. Detal a afera jakby to była mafia haha. Szkoda chłopaka za damski uj

 8. ktoś uprzejmy doniósł…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo