690 680 960

Ponad dwa kilogramy narkotyków u mieszkańca Łukowa

Kryminalni z Łukowa zakończyli narkotykowy biznes 23-letniego mieszkańca miasta. Wraz z nim została zatrzymana również jego 19-letnia koleżanka.

Policjanci z Łukowa ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać znaczne ilości narkotyków. Informacje te potwierdziły się po przeszukaniu miejsca zamieszkania 23-latka.

Funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu, garażu oraz pomieszczeniu wynajmowanym przez mężczyznę ponad 1,5 kg mefedronu, ponad 400 gramów marihuany, ponad 250 gramów amfetaminy, ponad 180 gramów haszyszu i ponad 3100 tabletek ecstasy.

Mieszkaniec Łukowa został zatrzymany w policyjnej celi. Policjanci zabezpieczyli ponad 15 tys. złotych należących do 23-latka. Co więcej, mundurowi zatrzymali także 19-letnią koleżankę mężczyzny. Trwa ustalanie, jaka była jej rola w „narkotykowym interesie”.

Wkrótce młody mężczyzna usłyszy zarzuty, a prowadzący postępowanie ustalą, skąd miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone.

(fot. Policja Łuków)

Jeden komentarz

  1. Niech to zje i spali.

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej