690 680 960

Ponad 850 gramów suszu konopi w mieszkaniu 27-latka

Zamojscy kryminalni na jednej z posesji w gminie Skierbieszów ujawnili ponad 850 gramów suszu z konopi indyjskich. Ich właściciel trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci z Zamościa przed weekendem weszli na teren jednej z posesji w gminie Skierbieszów. Podczas przeszukania budynków, w mieszkaniu znaleźli pudełko, w którym znajdowały się suszone rośliny konopi. Kolejne pojemniki z taką samą zawartością mundurowi znaleźli w pomieszczeniach gospodarczych.

Łącznie ujawniono ponad 850 gramów marihuany. Policjanci znaleźli także akcesoria wykorzystywane do przygotowywania narkotyków.

27-letni mieszkaniec posesji został osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowie przed sądem.

2017-10-08 13:14:02
(fot. Policja Zamość)

11 komentarzy

 1. Większość ludzi, którzy spróbują trawki narkotycznej kończy ze skłutymi żyłami w rynsztoku.

  • obywatel gorszego sortu

   Myślę, ze większość naszych pustawych „pociech” nie wie co to jest rynsztok, a skłute żyły no smutna przyszłość.

  • dokładnie!! palacze marihuany są gorsi od cpunow! o Polaczkach w Holandii nie wspomnę. potrafią cała wypłatę przypalić chociaż ich już nic nie klepie, to i tak dalej szukają tego czegos. A przed spaniem jak nie zapali cały się telepie i ciężko mu usnąć .. żal

   • Idąc tym tropem, Ci którzy spożywają alkohol to zmenelone, zaszczane brudasy którzy każdy swój grosz wydają na niego oraz telepie ich kiedy nic nie wypiją. Może i są tacy lecz to nie znaczy że każdego trzeba wrzucać do jednego worka. UMIAR – Tyle wystarczy

  • Bredzisz kobieto…

 2. Tak sie, agentka towarzyska, zastanawiam: skąd oni, agentka towarzyska, wiedzieli na którą posecję wleć przed tym weekendem i wychodzi mi, że ktoś „uprzejmie poinformował” (po polsku: podpier…lił)

  • Jak myślisz, kto poinformował? Jeden z odbiorców lub dobry znajomy. Tacy własną matkę by sprzedali by uniknąć lub złagodzić karę za swoje przewinienia. Odmówił uzależnionemu przed weekendem to w rewanżu trafił do paki. Możliwe też, że konkurencja go wsypała, bo ceny zaniżał. Tak czy siak, całe to środowisko funta kłaków nie warte.

 3. To pozostałości po święcie Matki Boskiej Zielnej

  • Cóż w tym wianku jeszcze było, że maryśka na koniec została? Coś mi się wydaje, że tego wianuszka nie święcił, to teraz musi sam się poświęcić.

 4. obywatel gorszego sortu

  Kiedyś, za czasów władzy jedynie słusznej partii, wystarczyło zadzwonic z wiadomością, że ktoś pędzi bimber, a gość kipisz miał jak w banku, a teraz tak się dzieje jak święta policja dostaje donos, że ktoś ma jakiekolwiek narkotyki.
  Do niedawna kipisz w domu można było mieć jak np. pies cie zobaczył na ulicy z wagą elektroniczną.

 5. Przecież ta siucha nic nie klepie pewnie same liście i kify haha wstyd mieć takie coś w domu, ja wrzuciłbym do pieca i spalił bo wstyd komuś pokazać taki shit by było xD

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas