690 680 960

Ponad 15,5 tys. nowych zakażeń koronawirusem w kraju. Nie żyje 250 osób z COVID-19

Minionej doby w kraju zarejestrowano ponad 15,5 tys. nowych zakażeń koronawirusem. Nie żyje 250 osób z COVID-19, z powodu tylko COVID-19 zmarły 44 osoby.

102 komentarze

 1. Nie strasz nie strasz bo się zesrasz!

 2. Respirator niszczy płuca, kupcie sobie butle tlenowa i wdychajcie tlen we własnym domu dopóki dacie radę. W szpitalu Was wykończą te lekarze z koziej upy. Te z Pszczyny też się ustawa zasłaniaja żeby odwrócić uwagę od własnej winy.

 3. Wg oficjalnych danych MZ w Polsce na covid-19 zachorowało nieco ponad 3 miliony Polaków. Wg „ekspertów” ilość infekcji jest 10x większa. Przyjmijmy, że 3 x – mamy wtedy 9 milionów osób, które przeszły covid-19. Przy uwzględnieniu współczynnika R (reprodukcji wirusa) na poziomie 1,45 ilość osób które przeszły covid-19 wynosi ponad 13 milionów. Ok. 20 milionów ludzi w Polsce jest zaszczepiona. Reasumując. Większość społeczeństwa albo przeszła covid-19, miała styczność z tym wirusem lub też jest zabezpieczona poprzez szczepienie. Dlaczego są dalsze infekcje? Szczepienia nie działają (brak danych MZ o liczbie infekcji zaszczepionych osób i nie zaszczepionych) ? Jest tylko nagonka na osoby niezaszczepione bez podstaw merytorycznych (danych statystycznych chociażby).

  • Odsyłam do filmu „Piękny umysł” tam bohater też widział liczby, które chciał zobaczyć. A przy okazji kawał świetnego kina.

  • To nie jest nagonka ale świństwo. Szczucie narodu, jednych na drugich, przez rządzących.Totalny upadek moralności. Niestety nie widze już nadziei na to, że coś się zmieni, raczej będzie tylko jeszcze gorzej.

   • kwasie nie chlaj tyle. To nie rządzący wymyśleli covid a szczuje tvn z gw. Idź napij się szamba z tvn.

    • Oczywiście szczuje TVN a TVP ze swoimi paskami jest ostoją tolerancji i miłosierdzia. Jakub również ze swoimi życzeniami napicia się szmba jest pełnym dobroci i miłości prawym i sprawiedliwym obywatelem. Serdecznie pozdrawia i życzy Ci Jakubie zdrowia kipiacy nienawiścią oglądacz TVN.

    • Nie, rządzący nie wymyślili, oni to nawet nie jest średni szczebel plandemistów.

  • To, że szczepienia nie zapewniają 100% ochrony wiadomo od początku, ale to nie znaczy, że szczepienia nie działają w ogóle. Ciągle jest za mało zaszczepionych.

   • Kłamiesz. Szczepienia miały zatrzymać „pandemię”, antycovidowcy mówili że to wirusy przeziębienia czy grypy i nie ma na nie rady, zgodnie z wiedzą medyczną. „Nie nie nie, nauka poszła do przodu” i tym podobne, a teraz wycofujecie się kłamcy jak prawda wyszła na jaw że są g. warte.

   • Artur spod lubelskiej wsi

    moim zdaniem jakby kazdy przykal 3 czy nawet 5 dawek szczepionki to i tak liczba nowych zakazen by rosla wraz ze spadkami cen ropy na gieldzie .pazdziernikowy szczyt ceny ropy brent 86,1$/barylka.dzis w tym momencie 80,3$ -na stacjach paliw widac jakas roznice w cenie?teraz experci beda straszyc a na dnie korekty ropy wirus bedzie jak zwykle najbardziej zakazny a to dno moze byc na okolicach 74$ -wtedy to dopiero media beda nakrecac panike!oj bedzie sie dzialo!wtedy bedzie mozna tez porownac ceny na stacjach paliw do kursy ropy.w wakacje,mimo spadku ceny ropy o 12$ /barylka na stacjach bylo …no nie uwierzycie-10 groszy taniej.

  • Alberciku osoby, które przeszły covid wersja alfa ta z 2020 roku absolutnie nie są odporne na covid delta i delta plus. Nie sugerujcie się, że miałem covid i nic mi nie grozi. Grozi ci o wiele bardziej niż dotychczas zdrowym bo masz osłabiony organizm i delta zabije ciebie szybciej niż nowych z covidem.

 4. Na chwilę obecną infekcję związaną z covid-19 w Polsce posiada 0,89% społeczeństwa (wg danych Ministerstwa Zdrowia).

 5. Zerknijcie na pik infekcji z zeszłego roku. W grudniu wygaszenie grypy. W marcu-kwietniu kolejna fala. Tak to działa. I tak co roku, nawet jak covid-19 nie był powszechny i znany.

 6. Uważajcie na covidianów z mpk! Agresywnie reagują na ludzi bez maseczki i straszą policją, nie rozumiem tego, zaszczepili się a się boją??? 🤣

 7. Już babsztyle co za ladą stoja zaczynają drzeć pyski, maseczka gdzie. A ja mówię a ty gdzie masz, a ona że nie musi mieć bo ma szybę. „Dać małpie brzytwę”.
  Druga dewotka mówi w kolejce w środku do mnie że tylko 3 osoby mogą przebywać w pomieszczeniu,a ja byłem 5 chyba. To jej mowie jak chcesz to wyjdź:) i zamknęła ry ja.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas