Poniedziałek, 17 czerwca 202417/06/2024
690 680 960
690 680 960

Pomyliła gaz z hamulcem? Wypadek na al. Piłsudskiego

Dzisiaj po południu w Lublinie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 16:30 na al. Piłsudskiego w Lublinie, w rejonie skrzyżowania z ulicą Dolnej Panny Marii. Kierująca samochodem osobowym marki mitshubishi jadąc od strony ulicy Lipowej, prawym pasem jezdni, w pewnym momencie zjechała w lewo i jej auto uderzyło w znajdującego się na sąsiednim pasie mercedesa. Jego kierowca zaczął hamować, a mitshubishi w tym czasie obróciło i uderzył w jadącego pod górę seata, po czym ponownie auto zjechało na swój pas jezdni a następnie zatrzymało się uderzając w betonową latarnię.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe: straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierująca w wieku około 40 lat mitshubishi doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Jak wyjaśniali nam świadkowie zdarzenia, kobieta najprawdopodobniej pomyliła pedały gazu z hamulcem. -Gdy dojeżdżała do skrzyżowania nagle było słychać ryk silnika a następnie auto zaczęło tańczyć po pasach obijając się o inne samochody a następnie uderzyło w latarnię.

Funkcjonariusze policji ustalają teraz dokładne przyczyny zdarzenia. Przez ponad godzinę ruch w tym miejscu był poważnie utrudniony. Nieprzejezdny był jeden pas jezdni. Tworzyły się ogromne korki.

Informację o wypadku dostaliśmy od Małgorzaty. DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112)
2014-02-27 17:45:19

Autor: redakcja

17 komentarzy

  1. Byłem świadkiem tego wypadku i chyba na serio pomyliła gaz z hamulcem mimo to miała zielone światło i prawie mi życie odebrała