Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Pomóż Tomkowi, przyjdź na Wielki Mecz i zobacz gwiazdy piłki ręcznej!

Już wkrótce na fanów piłki ręcznej czeka wielkie widowisko. W hali Globus 14 grudnia o godz. 17:30 zmierzą się siódemki: Polskiej Reprezentacji i Reszty Świata. Dochód z tego spotkania zostanie przeznaczony na leczenie trenera Tomasza Strząbały.

Na parkiet lubelskiej hali wybiegną największe gwiazdy piłki ręcznej m.in. Sławomir Szmal, Valentin Ghionea, Ivan Nikcević, Karol Bielecki, Mariusz Jurkiewicz, Michał Jurecki, Uros Zorman, Krzysztof Lijewski, Nemanja Zelenović, Grzegorz Tkaczyk czy Mariusz Jurasik. Wspaniałe spotkanie będzie miało również fantastyczną oprawę audiowizualną. Organizatorami spotkania są: Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie, Fundacja „Vive Serce Dzieciom” , Klub Vive Tauron Kielce i Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

Cały dochód z tego spotkania zostanie przeznaczony na leczenie naszego drugiego trenera Tomasza Strząbały, który od półtora roku zmaga się z nowotworem złośliwym układu krwiotwórczego. Jedyną skuteczną formą leczenia jest terapia CRd stosowana w USA. Koszt leczenia w Stanach Zjednoczonych to ponad 1 000 000 złotych.

Bilety na mecz będzie można nabywać od poniedziałku 1 grudnia od godz. 16:00 w serwisie ebilet.pl. Wejściówki można także zakupić w Lublinie, Płocku i w Kielcach. W Lublinie bilety będzie można nabyć w kasie Hali Globus – ul. Kazimierza Wielkiego 8.

Cena bilety na mecz to 50 złotych. Istnieje również możliwość zakupu wejściówek PREMIUM w cenie 100 złotych.

W trakcie meczu pod egidą Superligi PGNiG będzie można również licytować wiele cennych pamiątek podarowanych przez sportowców i artystów. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na leczenie Tomka Strząbały.

Wszystkie szczegóły dotyczące możliwości pomocy trenerowi Vive Tauron Kielce znajdziecie na stronie www.dlatomka.pl

2014-12-10 18:38:43
(fot. wideo KS Vive Tauron Kielce)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo