Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pomimo zakazu kierowania pojazdami wsiadł na motocykl. Zginął na miejscu (zdjęcia)

Znane są szczegóły wczorajszego tragicznego wypadku w Piszczacu. Kierujący motocyklem uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 20 na ul. Terespolskiej w Piszczacu w powiecie bialskim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki, 23-letni mieszkaniec gm. Piszczac, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jednoślad zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenia posesji.

Mężczyzna, pomimo przeprowadzonej na miejscu akcji ratunkowej, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Z ustaleń mundurowych wynika, że 23-latek nie posiadał uprawnień do kierowania, natomiast na jego koncie widniał zakaz kierowania pojazdami.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego tragicznego wypadku.

Pomimo zakazu kierowania pojazdami wsiadł na motocykl. Zginął na miejscu (zdjęcia)

Pomimo zakazu kierowania pojazdami wsiadł na motocykl. Zginął na miejscu (zdjęcia)

Pomimo zakazu kierowania pojazdami wsiadł na motocykl. Zginął na miejscu (zdjęcia)

Pomimo zakazu kierowania pojazdami wsiadł na motocykl. Zginął na miejscu (zdjęcia)

(fot. OSP Piszczac, Policja)

37 komentarzy

 1. Jakże inna byłaby ocena postawy Pana Motocyklisty, gdyby doszło do zderzenia z pieszym czy rowerzystą. Wtedy forum pisałoby o pokrzywdzonym motocykliście, któremu durny pieszy czy pedalarz wlazł na drogę, i teraz nie będzie on miał z czego pokryć szkód, bo nie mają oni OC.

 2. autoeliminacja. podoba mi się!

 3. Szkoda wam płotu a nie człowieka…
  Gdzie wy macie serce.
  Ten człowiek miał dopiero 24 lata ciekawe jak czulibyście się na miejscu jego najbliższych. [*]

  • Miał zakaz prowadzenia pojazdów bo był z tego powodu niebezpieczny, jazda piracka czy po alkoholu to jest typowy morderca, jaka byłaby Twoja odpowiedź na artykuł: Pirat drogowy z zakazem jazdy wjechał na stojące przy ogrodzeniu dzieci.??

   • Może to był nieszczęśliwy wypadek.
    Może jakieś zwierzę mu wyleciało na drogę…
    Jak morderca jak on się sam zabił a nie zabił kogoś…. Ale znieczulica

    • Zwierzę wyleciało? To żart jest, jak rozumiem? Koleś miał ZAKAZ KIEROWANIA POJAZDAMI – a mimo to wsiadł na ten motocykl. Mamy go żałować? Serio? Dobrze, że przynajmniej nikomu postronnemu krzywdy nie zrobił.

    • chyba dalej nie rozumiesz… to jest obszar zabudowany, przy wywrotce 50km/h, po przejechaniu po asfalcie i uderzeniu w ogrodzenie raczej nie zabiłby się. potwierdzam że szkoda człowieka, ale więc czy nie zrobił tego na własne życzenie?

 4. Nie macie szacunku do zmarłego brak słów. Dawid [*]

  • To nie jest brak szacunku.To jest stwierdzenie faktów o szacunku poszkodowanego do własnego życia.

   • Właśnie. Jak można mieć szacunek do nieużywania rozumu?

    • Ja się zastanawiam czy jazdy kto w tak chamski sposób komentuje jest święty.Nie ma świętych i ludzi które nie popełniajo błędów.ludzie skupcie się nad sobą i swoimi problemami.

 5. Krystian from Dżamajka

  A płot stał jak stoi i udaje niewiniątko

 6. Ja się zastanawiam czy jazdy kto w tak chamski sposób komentuje jest święty.Nie ma świętych i ludzi które nie popełniajo błędów.ludzie skupcie się nad sobą i swoimi problemami.

 7. Jak mawiają- każdy jest kowalem swojego losu.

 8. Zmarł na koronawirusa

 9. Każdemu należy się szacunek a zwłaszcza po smierci.,z was każdy idealny?żeby kogoś oskarżač a co wy sąd czy z policji?mam tylko nadzieję że za takie głupie wypisywanie i was dotknie jakąś przykrość.i mam nadzieję że te komentarze zniknie zanim ktoś z rodziny to przeczyta.naprawde u nas w Polsce znieczulica i chamstwo!!!!!!!!!!!!

 10. Czytam te wasze komentarze i braknmi słów. Była w tym jego wina nie powinien siadać na ten motor. Ale to nie znaczy że możecie tak beszczelenie pisać takie głupie komentarze. Gdybscie znali dawida inaczej byście podeszli do sprawy. Był super kolegą niestety miał pecha. [*]