Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Politycy PiS zjechali na odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego. Relacja na żywo

Tak jak już wcześniej zapowiadaliśmy, w sobotę o godzinie 16:00 odbędzie się uroczystość odsłonięcia pomnika prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Udział w wydarzeniu zapowiedział jego brat, prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Trwają ostatnie przygotowania do odsłonięcia pomnika prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jaki powstał w pobliżu Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Oprócz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w uroczystości weźmie udział szereg czołowych polityków tej partii z naszego regionu i nie tylko.

Na miejscu są też grupy sympatyków oraz przeciwników Prawa i Sprawiedliwości. Obecnie trwa oczekiwanie na rozpoczęcie.

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z wydarzenia:

Politycy PiS zjechali na odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego. Relacja na żywo

Politycy PiS zjechali na odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego. Relacja na żywo

56 komentarzy

  1. Brawo PIS zwyciężymy…!!!

  2. I bardzo dobrze, w Lublinie jest dużo sympatyków PiSu, więc nie widzę przeciwwskazań aby stał ten pomnik

    • jest też wielu przeciwników. Absolutnie niczego ten człowiek nie zorbił dla regionu i kraju. Po Adrianie, to najgorszy prezydent w historii Polski.

  3. Człowiek ten w niczym nie zasłynął a nawet wręcz Polakom przyniósł szkody wprowadzając proizraelskie działania . Dużo więcej korzyści byłoby jakby te koszty przeznaczyć na potrzebujące chorujące małe dzieci a nie posąg na który ptaki będą załatwiać swoje fizjologiczne potrzeby. Pieniądze przeznaczając na Tomograf lub rezonans i można było nazwać imienia Tego Prezydenta ale to trzeba trochę pomyśleć.

  4. A co on takiego zrobił dla regionu, ze mu pomniki stawiacie? Zacofanie! Nie było ważniejszych inwestycji? Drogi w mieście roztapiają się ze śniegiem

  5. CO ZA WSTYD MIESZKAĆ W LUBLINIE TERAZ.

Dodaj komentarz

Z kraju