Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjant z Radzynia Podlaskiego został wicemistrzem Europy w kulturystyce (zdjęcia)

Sierżant Jakub Szczerba z Radzynia Podlaskiego w miniony weekend zdobył wicemistrzostwo Europy federacji WPF w kategorii Classic Physique oraz drużynowo z reprezentacją Polski wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Jakub swoją przygodę z kulturystyką rozpoczął kilkanaście lat temu i szybko stała się jego pasją. Dyscyplina ta wymaga od niego wielu wyrzeczeń, z drugiej strony daje mu ogromną satysfakcję.

Sukcesy, które odnosi motywują go do dalszej ciężkiej pracy. Treningi i odpowiednia dieta są bardzo wymagające i rygorystyczne. Lata ciężkich ćwiczeń, uczą odpowiedzialności, systematyczności i pełnego zaangażowania w każde podjęte działanie.

Policjant na podium

W miniony weekend w Brukseli odbyły się Mistrzostwa Europy w Kulturystyce i Fitness. Jako reprezentant Polski wziął w nich udział radzyński policjant. Sierżant Jakub Szczerba zdobył wicemistrzostwo Europy federacji WPF w kategorii Classic Physique oraz drużynowo Reprezentacja Polski wywalczyła drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Jednak lata treningów oraz kilka miesięcy ciężkich przygotowań, zaowocowały i funkcjonariusz zdobył wicemistrzostwo Europy przegrywając z gospodarzem zawodów tylko jednym punktem.

Policjant z Radzynia Podlaskiego został wicemistrzem Europy w kulturystyce (zdjęcia)

Policjant z Radzynia Podlaskiego został wicemistrzem Europy w kulturystyce (zdjęcia)

Policjant z Radzynia Podlaskiego został wicemistrzem Europy w kulturystyce (zdjęcia)

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

33 komentarze

 1. Panietak bez komina na gębie wpuścili przecież tak lubią w nich chodzić

 2. Twarz w maseczce,to nie opalona.

 3. Nie lepiej by było bez tych opalaczy? Chcesz oglądać ciemnoskórych facetów to popatrz na…

 4. Ciekawe czy potrafi się w obcym języku porozumiewać, czy zna prawo dokładnie, czy pierwszą pomoc umie czy tylko umie pakować i się wysmarować do zdjęć i prężyć

 5. Ale zazdrość tłustych wieprzy.

 6. W komentarzach widać tą polską zawiść i jad .Zamiast gratulować ,że ktoś od nas z lubelszczyzny coś osiągnął to odrazu głupie komentarze.Brawo dla wicemistrza !

 7. Ostatni sprawiedliwy

  To ten liść mu pomógł z tego świntego drzewo

 8. Pełne nienawiści i pogardy wyborcy ryżego zdrajcy.

 9. nie kryty krytyk

  wyborcy jedynej słusznej partii to płacą mandaty za maseczki, ciekawe czy został też wicemistrzem w wypisywaniu mandatów za maseczki, mimo że nielegalne to było i sądy umarzały sprawy, a potem pajacyki z policji protest bo chcą więcej pieniędzy, było nie obciążać państwa kosztami umorzonych mandatów, i nie płakać.
  nienawiść?? a co mają ludzie ich uwielbiać że są na rządowe posyłki, często bezpodstawne??
  sory raz zaufaliśmy psom, wezwaliśmy do pijanego z podwójnym zakazem zatrzymanego na drodze, nawet nie wiesz wyborco PISUARÓW, jakei nasze było zdziwienie jak ten sam typ 30 minut później tym autem odjechał bo psy mu klucze do auta oddali. więc za co ja mam ich uwielbiać??
  jak złodziej wbije mi na chatę i zrobię mu krzywdę, to psy mnie nie obronią tylko jeszcze dostane zarzuty, nie mówię już o wątpliwej sprawności sporej części funkcjonariuszy.
  mam być zadowolony że przestępcy rządzą policją?? że nikt nie odpowiada za wwiezienie granatnika i uszkodzenie konstrukcji bydunku?? nikt nie odpowiada za to, gdzie są służby?? czyli każdy może wwieźć co chce przez granice??
  gdzie była policja jak brat szymczyka wyłudzał miliony VATU i nie siedzi??
  gdzie była policja jak w kiblu policyjnym chłopak ginął od paralizatora??
  a no tak chwalmy ich i uwielbiajmy. albo jak sami jeżdżą po 100 w zabudowanym a tobie piszą mandat bo jechałeś 67. i żeby nie było też chciałbym normalnej policji. ale to nie jest normalna policja.
  ZDEJMIJ MUNDUR PRZEPROŚ MATKĘ!!!!!

 10. Najbardziej nie nawiedzą policji pedofile złodzieje menele i reszta patologii.

Dodaj komentarz

Z kraju