Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policjant z Radzynia Podlaskiego wywalczył powołanie do Kadry Polski (zdjęcia)

Sierżant Jakub Szczerba z radzyńskiej komendy zaprezentował mistrzowską formę i tym samym wywalczył kartę pro. Oznacza to, że funkcjonariusz przechodzi do ligi zawodowej w kulturystyce, a także dostał powołanie do Kadry Polski na zawody Mr. Universe w Brukseli, które odbędą się listopadzie.

W minioną sobotę w Siedlcach, odbyły się zawody Federacji IBFF w Kulturystyce Victory Cup PRO Qualifier, które zakończyły się sukcesem dla policjanta z radzyńskie komendy.

– Sierżant Jakub Szczerba ponad 4 lata służy w szeregach Policji. Na co dzień pełni służbę w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. Jako patrolowiec codziennie pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. A po służbie każdą wolną chwilę poświęca swojej największej pasji jaką jest sport. Pogodzenie obowiązków służbowych, pasji, wyrzeczeń, ciężkich i regularnych treningów nie jest łatwe jednak Jakub pomimo trudności realizuje własne cele i spełnia marzenia – relacjonuje starszy aspirant Piotr Mucha z radzyńskiej komendy.

Jak się okazało, w sobotnich zawodach policjant wywalczył kartę pro co oznacza, że przechodzi z ligi amatorskiej do zawodowej w kulturystyce. To jednak nie koniec sukcesów. Jakub dostał powołanie do Kadry Polski na zawody Mr. Universe w Brukseli, które odbędą się w listopadzie tego roku.

Policjant z Radzynia Podlaskiego wywalczył powołanie do Kadry Polski (zdjęcia)

Policjant z Radzynia Podlaskiego wywalczył powołanie do Kadry Polski (zdjęcia)

Policjant z Radzynia Podlaskiego wywalczył powołanie do Kadry Polski (zdjęcia)

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

21 komentarzy

 1. E tam, lepszy ciepły bojler niż zimny kaloryfer 😉

 2. Hahaha! Wczoraj się kłócili w redakcji, że nie piszą non stop tylko o policjantach 🙂
  To teraz szukamy w archiwum artykułów o kulturystach innych zawodów…

  • Wystarczy sprawdzić informacje o sukcesach chełmskiego strażaka. Widzimy, że ekscytacja w komentarzu sięgnęła zenitu 😀 😀 😀

   • A może jako redakcja wystarczy wykazać się odrobiną rzetelności i albo mówić o wszystkich zawodach przedstawianych przez siebie osób, albo o żadnym nie wspominać? Czy słowo „redaktor” już zostało tak zdegradowane, że może się nim posługiwać byle wyszczekany gimbus?
    Traktujcie wszystkich równo. Wczoraj kłóciliście się z czytelnikami, że nie faworyzujecie służb mundurowych, dziś dodajecie artykuł o policjancie, a argumenty odbijacie artykułem o strażaku. Czy to w ogóle poważne z waszej strony?

  • RJ masz jakiś problem. Napisz. Postaramy się Ci pomóc.

 3. Wow znowu cos o policjancie,czekam na wiecej informacji o policjantach .

 4. Oh My God ! Ale ciacho !!!!……..

 5. Bławat, macałeś?

 6. A u nas z drogówki nie będzie pokazu brzuchów?

 7. Brawa dla policjanta, szacun dla redakcji że lekceważy durne wpisy hejterów.

 8. Kurczak i kreatyna ? Czy teściem podlewał?